Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fifa dan sonra bağımlılık yapan tek futbol oyunu

Canede

Kayıtlı Üye
online olarak oynanan, oynaması çok kolay gibi görünen ama bir hayli uğraştıran çok zevkli bir oyun. sadece yön tuşları ve space ile oynanıyor. felaket bağımlılık yapıyor ona göre başlayın.

http://haxball.appspot.com/

kale önünde dışarı vurdum attılar beni ya =D=D

millet maç yapıyoo ben izliyorum,,anlamadım bişey hiç bana sıra gelmiyor..ctrl+west yaz diyorlar ne işe yarıyor anlamadım

x tuşuna basıp topa vurabiliyorsun. yön tuşlarıyla da hareket ediyorsun

bu arada ctrl + west yaz diyen seni kandırmış. eğer yapmaya kalkarsan mevcut sayfan kapanır "ctrl + w" açık ekranı kapatır çünkü :)

bu arada kapışmak isteyen varsa kapışırız :)

bana uyar:) scw diye bir grup açalım şifre koyalım ne dersiniz

x, space, shift hepsi topa vurur hiç birinin birbirinden farkı yok. ben kolay olsun diye space kullanıyorum. kıvanç bazı odalar turnuva şeklinde yenen kalıyor. o yüzden sende o odalardan birine girmişsindir. uzun süre bekleyeceğine başka odalardan deneyebilirsin

linkten giremedim ama paylaştığım adresten giriyorum şimdi

Geri
Üst Alt