Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

fiber tampon yardım

Konu, 'Tuning' kısmında digesta tarafından paylaşıldı.

1. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
    arkadaşlar aracıma ön fr tampon düşünüyorum fakat servisden sadece ön tampon olarak 2 bin tl aldım ankaradaki servisten bu nedenle nette gezinirken aşağıdaki tamponu buldum sizce nasıl bir de ankarada olması avantaj benim için.

fiftytuning

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Fiyat nedir

3. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
    boyası ızgarası takması 600 tl

4. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
  5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Ön tamponda fiber işine girmek çok sakıncalı bana kalırsa...Fiber zaten kağıt gibi en ufak darbede kırılacak...Mondeoya arkadan çarpan arkadaşın konusunu gördün sanırım ön taraf motora kadar girmiş...Ön tampon fiber olsaydı motor filan gitmeyi bırak kendisi bile zarar görebilirdi..O yüzden ön tamponda fiber olayı riskli bence...

6. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
    arkadaşın kazayı gördüm fakat plastik tamponda sanıldığı kadar sağlam değil gibi geldi bana sonuçta kaza her ikisindede tampon zarar görecek. tabiki gidip bakacağım sanırım biraz daha fiberi kaliteli hale getirmişler..

7. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    eğer fifty den alacaksanız boyacısı değişmediyse sıkıntı yaşayabilirsiniz.boyacısı bana çok sıkıntı çıkardı dikkat edin.

8. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
    nasıl bir sıkıntı çıkardı ona göre alırsam başka yerde boyatayım.. siz ne almıştınız fifty den.

9. digesta

digesta SCW Üyesi

88
    20
    8
    geçmiş olsun hocam o zaman boya konusunda dikkat edelim.. siz sanırım aero tampon yaptırdınız fiber nasıl memnunmusunuz.

Sayfayı Paylaş