fiber tampon yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

fiber tampon yardım

digesta

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma ön fr tampon düşünüyorum fakat servisden sadece ön tampon olarak 2 bin tl aldım ankaradaki servisten bu nedenle nette gezinirken aşağıdaki tamponu buldum sizce nasıl bir de ankarada olması avantaj benim için.

fiftytuning

schumi

Kayıtlı Üye
Ön tamponda fiber işine girmek çok sakıncalı bana kalırsa...Fiber zaten kağıt gibi en ufak darbede kırılacak...Mondeoya arkadan çarpan arkadaşın konusunu gördün sanırım ön taraf motora kadar girmiş...Ön tampon fiber olsaydı motor filan gitmeyi bırak kendisi bile zarar görebilirdi..O yüzden ön tamponda fiber olayı riskli bence...

digesta

Kayıtlı Üye
arkadaşın kazayı gördüm fakat plastik tamponda sanıldığı kadar sağlam değil gibi geldi bana sonuçta kaza her ikisindede tampon zarar görecek. tabiki gidip bakacağım sanırım biraz daha fiberi kaliteli hale getirmişler..

scgnbsl

Kayıtlı Üye
eğer fifty den alacaksanız boyacısı değişmediyse sıkıntı yaşayabilirsiniz.boyacısı bana çok sıkıntı çıkardı dikkat edin.

digesta

Kayıtlı Üye
nasıl bir sıkıntı çıkardı ona göre alırsam başka yerde boyatayım.. siz ne almıştınız fifty den.

digesta

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun hocam o zaman boya konusunda dikkat edelim.. siz sanırım aero tampon yaptırdınız fiber nasıl memnunmusunuz.