Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiber tampon ( FR arka )

abi bu tamponlar güzel duruyor ama biraz pahalı. difizör taktırıp egzoz kafaları da yaparsan güzel duruyor

Serviste herşey dahil boya+montaj 2000tl gibi bir fiyata geliyordu daha önceden sormuştum güzel duruyor ama fibere o para çok bence

Gidip bakıcam esnekliği nasıl ona göre karar vericem

gecenlerde market otoparkından geri geri dengesizce cıkan bayan geldi benım tampona değdirdi ve esnetti :) can havliyle dışarı fırladım :D kaporta gitti sandım tampon plastik fr tamponu esnedi iz bile bırakmadı çok şükür.fiber en ufak darbede çatlar kırılır.tamiri kolaydır her seferinde macun boya vs uğraşmaktansa plastik almanız daha uygun olur.gunumuz araçlar tamponlar fabrıkasyon cıkışları her markanın hep plastictir...tşkler

valla plastik de fiber de tırtmış onu gördüm, difüzör vardı benim arabada, azıcık sürttüm park ederken, şu anda kırık, ki alırken kontrol etmiştim bayaaa bir esneme payı vardı :D orjinal malzemeler kaliteli lafım yok ama sanayide üretilenler çok kolay elde kalıyor

Geri
Üst Alt