Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiber marbiyel montajı Avr. Yakasında iyi bir usta arıyorum.

mgencay

Kayıtlı Üye
Leon aracıma aldığım marbiyellerin montajı için Avrupa Yakasında Mecidiyeköy'e yakın iyi ustasını bilen var mı? Aslında sanırım basit bir işlem ama sitede bir ara bir arkadaşım montajını iyi yapamadıkları için söktürmüştü.Teşekkürler

üyelerimizden çağlar abi var 0 535 686 69 87 ara selamımızı söyle yardımcı olur aşırı titiz bir abimiz

Ben Adanada bir tuning firmasına montajını yaptırmıştım ama bantları sökünce bazı yerlerinden kendini bıraktı, düzgün yapışmamış. Bende komple geri söktüm gittim silikon diye beyaz çekomastik aldım, arkadaşımla beraber yapıştırdık. Şimdi elinle zorlasan bile yerinden çıkacak gibi değil. Tabi silikonu fazla bulunca biraz fazla sürmüşüz sol tarafın üstünden biraz taşmalar oldu. Hala o silikonları ordan çıkarmadım zamanım olmadı. Eliniz biraz yatkınsa bence hiç bir yere gitmeden kendiniz yapabilirsiniz. Bu arada ben arka tarafı davlumbazın dışında, ön tarafıda davlumbazın içinde bıraktım ve önlere birertane vida attım.

dsc0140vd.jpg

dsc0139rc.jpg

dsc0138zw.jpg

Demem gerek o halde. Adana'dan Burak kardeşim de silikonlar marbiyel bir şekilde çıkması gerekirse boyaya zarar vermesin istersen silikon çekmeden önce oraları kaplat fikrini vermiş, çok hoşuma gitti. Önce denerim olmazsa işi ustalarına bırakırız.

Demem gerek o halde. Adana'dan Burak kardeşim de silikonlar marbiyel bir şekilde çıkması gerekirse boyaya zarar vermesin istersen silikon çekmeden önce oraları kaplat fikrini vermiş, çok hoşuma gitti. Önce denerim olmazsa işi ustalarına bırakırız.

Burak'ın spoiler o şekilde montajlanmıştı. Boyaya zararı olmuyorda sökmek isterseniz sıkıntı oluyor, silikon kalıntıları kalıyor sökmek dert oluyor..
Kendiniz denicekseniz önlerden vida da atın, bantları gerdirerek ama kaydırmadan yapıştırın. Arada boşluk kalmasın :)

Geri
Üst Alt