Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fıat takvımını yarat

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar seat forumuna bunu acmak belkı bıraz abes kacabılır ama guzel ve eylencelı bır uygulama gecen yılda vardı katılmıstım ve takvımlerı gondermıslerdı gecen yıl ılk besbınkısıye kendı cekmıs oldugu takvımler gonderılmıstı bana da kendı cekımım gelmıstı arkdasıma hedıye etmıstım ısteyen arkadaslar vakıt gecırme acısından degerlendırebılırler

FIAT 2013 Takvimi

takvımınızı yaratmak ıcın lınke tıklamanız yeterlıdır

takvımınızı bıtırdıkten sonra sıze bır lınk verıcek o lınkın sonundakı sayı kacıncı katılımcı olucgınızı bılmenıze yarıyor ılk 3000 kısıye kendı cekmıs oldugu takvım gonderılıyor dıgerlerıne ıse fıatın kendı hazırlamıs oldugu takvım gonderılıyor

Ynt: fıat takvımını yarat

Bi bakalım o zaman...tesekkurler

İyi pozlar çekmeye çalıştık,fakat mankenlerde arabaları gibi çok paspal..:D

Hangi Saniyede çekersem çekeyim aynı kareyi alıyo benmi beceremiyorum yahu..

Bide Marilyn Monroe Dirilse o geçse şu arabaların önüne harbi gene sıkılırdım fiat bu organizasyonları araba üretiminde de yapsın bence yada fiatı türkiyede kim satıyosa SEAT'ıda o satsın :D

abı bende denedım hangı pozısyonu secıyosam o oluyor acaba sen mı beceremedın :confused:

Geri
Üst Alt