Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat Punto Abarth Essesse

eyw faruk abim saol ole düşünmüştüm kare diye arabayı sattım geçen hafta nasip olmadı:)

haydi beee sende mi? özenip beğendiğimize niye ihanet ederiz? ihanet edeceğimize niye özeniriz? Şu insan oğlunu anlamak mümkün değil :D:D:D

ayberk ya art niyetle yaklaşmıyım diyorum, iyi niyetli oluym diyorum sana karşı ama gelmiş otomatik değil DSG demişsin ya cevap olarak. manuel bir arabayla dsg'nin kalkışı aynı olabilir mi onu merak ettim ve fikrimi belirttim.

ayrıca fabrika verilerine filan da bakmadım video'da senin dediğine göre fabrika verilerini yazmışlar drag'dan önce orda 7.7sn yazıyo.
Golf'de DSG'nin, manuel'inden daha hızlı olduğunu bildiğini düşündüğüm için böyle yazdım. DSG, manuelden daha hızlı olmasıyla isim yaptı zaten.

Fiat Punto Essesse hazırdan modlanmış araç almayı düşünenler için ideal. Bu araçta daha büyük bir turbo, hava filtresi sistemi, egzost sistemi, ve yeni enjektörler bulunuyor. Anladığım kadarı ile araç zaten olabildiğince modifiye edilmiş kullanılabilirlik göz önünde hafiften buludurularak. Dış görünüşüne gelirsek kırmızı ve beyazın uyumunu beğendim.

Ayrıca araçların kağıt üstünde gitmediğine başka bir örnekte benden:):

VW Golf V GTI. 0-100ü kağıt üstünde 7.2sn.
Honda Civic Type-R (Fn2). 0-100ü kağıt üstünde 6.6sn.
Videodaki iki araçtada motor modifiyesi vs. bulunmamaktadır..

http://www.youtube.com/watch?v=di4AIQtQifo

Videodaki Golf GTI'ye modsuz nası diyebildin şaşırdım. En azından egzoz olduğu görünüyo araçta.

---------- Post added at 04:48 ---------- Previous post was at 04:36 ----------

Buda başka bi stock videosu mesela:
http://www.youtube.com/watch?v=Haa3ck02dYw

Geri
Üst Alt