Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat Punto Abarth Essesse

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Abarth özel üretiminin üzerine, Essesse adı altında özel bir üretim daha çıkarmış. Araç görsel olarak çok hoşuma gitti. Ve 1.4 Turbo 180hp'lik motora sahip. 270nm torku var. 0-100km/h hızlanması 7.4sn olarak verilmiş. Aracın ağırlığı 1185kg. 6 vites manuel vites kutusuna sahip.

il-kit-essesse-per-abarth-grande-punto_1.jpg

il-kit-essesse-per-abarth-grande-punto_2.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=C9TehS6iTdQ

Video'nun sonunda Ibiza Cupra ve Clio RS ile drag yarışı da yapıyolar. İlk önce kağıt üzerindeki veriler yazıyo ve deniyolar. Punto, ikisini de fazlasıyla geride bırakıyo. Arabaların kağıt üstünde gitmediğini gösteren belge niteliğinde..

bu grubun model yenileme konusuna yaklaşımı can sıksa da istikrarına şapka çıkarmak lazım eğer hala ilgi çekebilip satabiliyorsa. bu model satışa çıktığından beri Audi A4 3 kasa değiştirdi, garande punto hala aynı çizgide. eğer bu yaklaşımla hala para kazanabiliyorlarsa bravo demek lazım.

bu grubun model yenileme konusuna yaklaşımı can sıksa da istikrarına şapka çıkarmak lazım eğer hala ilgi çekebilip satabiliyorsa. bu model satışa çıktığından beri Audi A4 3 kasa değiştirdi, garande punto hala aynı çizgide. eğer bu yaklaşımla hala para kazanabiliyorlarsa bravo demek lazım.

ucuz faruk ucuz ondan para kazanıyor :D

ayberk gecen gun dıscovery channel fıfth gear da bu aracları ıncelemesını yaptılar bu beyaz 180 hp olan versıyon degıl

---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

180hp olan versıyonu clıodan da ıbızadan da daha guzel duruyor

ayberk gecen gun dıscovery channel fıfth gear da bu aracları ıncelemesını yaptılar bu beyaz 180 hp olan versıyon degıl
Bende gece izledim, onun sonucunda koydum. Bu 180hp'lik versiyon Abi. Aşşağıya video koydum. İzlersen teknik verilerini veriyo.
Discovery'deki videoda ilk başta 155hp'lik Abarth versiyonu deniyo, ardından 180hp'lik Essesse versiyonunu deniyo. Yukarıdaki aracı yani. Hatta Essesse'nin ingilterede 3.500€ ücreti varmış. Abarth'ın üzerinde..

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

Sadece Abarth olan araçta bu:

4106_1.jpg

Bende gece izledim, onun sonucunda koydum. Bu 180hp'lik versiyon Abi. Aşşağıya video koydum. İzlersen teknik verilerini veriyo.
Discovery'deki videoda ilk başta 155hp'lik Abarth versiyonu deniyo, ardından 180hp'lik Essesse versiyonunu deniyo. Yukarıdaki aracı yani. Hatta Essesse'nin ingilterede 3.500€ ücreti varmış. Abarth'ın üzerinde..

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

Sadece Abarth olan araçta bu:

4106_1.jpg

fıfth gear da kı esse kırmızıydı ve yukarıdakınden cok daha guzel duruyordu ve yanda cızgıler yoktu ben mı yanlış hatırlıyorum yazdıgın fıyat dogru 180 hp ıcın kırmızının on tampon daha farklı ıdı

Araç, performans açısından beni çok şaşırttı açıkçası. Ibiza Cupra'yı geçer diyodum da, RS'i geçmesi şaşırttı beni :)

Geri
Üst Alt