Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat linea mı yoksa toledo mu?

renault megane bence uretilmiş en sıkıntılı araçlarından bir tanesi.

derlerdiki yolda yağmurlu havada kendi kendine sunroof açılıyor. evet bizzat şahit oldum. bide kar içinde kaldık. ( komple sistem değişiyor. 5000tl işçilik dahil)

derlerdeki kart yuvası ve start stop sistemi arıza yapıyor. evet bizzat şahit oldum. feribottan inemedi araba. ( 1500 tl)

derlerki airbag lambası yanıyor. evet doğru. bir arkadaşımın arabasının elektronik beyni yandı.

derlerki abs arıza yapıyor. bir ustte yazdığım arkadaşımın arabasında sensörleri bozuktu. sensörlerin tanesi 280tl

benim tercihim alman panzeri toledo dan yana olurdu..

üstad uğraşmış yayınlamışsın çok teşekkür ederim, bu ilanlara defalarca baktım km leri çok fazla.son olarak opel vectra 2005-2006 bilenler varsa nasıl araç ne dersiniz onun için.toledo mu-opel vectra mı?

geçen gün bir forum da söyle bir soru vardı mazda 323 mü yoksa şahinmi bununda ondan hiç bir farkı yok:mad:

ve toledo 1.6 reference 2006 modeller hantal araçlar mı, seri mi.hiç kullanmadım ben.şöyle bakarsanız büyük araç sanki o kadar seri değil gibi görünüyor.hantal değil seri diyin de gidip alıyım ilk msj ımdaki toledoyu

kardeşim bilsek sormayız, neden bu kadar agresif cevap verdin?anlamadım.ben galerici ya da sanayici değilim.ayrıca mazda 323 ile şahinin şu aralar çokta farkı yok:)

renault megane bence uretilmiş en sıkıntılı araçlarından bir tanesi.

derlerdiki yolda yağmurlu havada kendi kendine sunroof açılıyor. evet bizzat şahit oldum. bide kar içinde kaldık. ( komple sistem değişiyor. 5000tl işçilik dahil)

derlerdeki kart yuvası ve start stop sistemi arıza yapıyor. evet bizzat şahit oldum. feribottan inemedi araba. ( 1500 tl)

derlerki airbag lambası yanıyor. evet doğru. bir arkadaşımın arabasının elektronik beyni yandı.

derlerki abs arıza yapıyor. bir ustte yazdığım arkadaşımın arabasında sensörleri bozuktu. sensörlerin tanesi 280tl

maşallah serhat başka birşey kaldımı başınıza gelmeyen:)

biz 74.000 de 1.5 DCi Dynamique aldık şuan 82.000de haftasonları sakarya yapıyor hiç bir sorun yok çok şükür ama bakımları aksatılmadan yaptırılmış ki bizde öyle devam ediyoruz imzadaki araba işte ..YAni olucağı varsa olur biri sıfır leon alır 5 6 ay bıner hıcbırsey olmaz biri yine sıfır leon alır 1 2 ay sonra problemlerı başlar ..

1,6 toledo 220-230 yakar km de... Lpg ile... Seri bir araç beklemeyin ama hızlandımı keyif veren bir araç... Hantaldır kendileri birazcık...

murat bey ikiside bir birinden farklı segmentte araçlar ama seat toledoyu tek geçerim. fiat linea kullandım 3ay lanet ettim arabadan kalas kereste gibi bi araba. konfor sıfır,yol tutuşu sıfır,suspansiyon rezalet,yalıtım hiç yok. ama dizeli mazotu kokluyor. yinede hiç bir fiatı seata değişmem. keşke butçemiz musade etsede kardeşimede seat leon alabilseydik. ama durumumuz musait değildi ve punto evo aldık. iğrenç bi araba. fiatı hiç tavsiye etmem.

+1907

Benim toledo LPG yle şehir dışı 18.5 - 19.5 arası yakıyor..

Geri
Üst Alt