Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat,Ferrari ve F1 Ferrari aracı ve fark...

paylaşılmıştı ama güzel video :D

o F1 arkamdan o sesle gelse..kaldırıma falan çıkarım herhalde...
ama araçların içindeki pilotlar için stresli bir deneme ayrı ayrı düşündüm de ya geçiliceğini biliyorsundur ve küfürü basıyorsundur yada..dur bir ilk gerçekleştireyim fiyat kasansın diye heyecan yapıyorsun...
schumi de iki düşünüyorsur..nasılsa geçerim...ama ikincisi ağır basarsa ulan ben schumi altımda F1 var...ya yetişemezsem..yetişemezsem moku yedik gitti karizma...yok yok yetişirim..yok ya yetişemezsem...
acaba bu duyguları yaşamışlar mıdır??

ama araçların içindeki pilotlar için stresli bir deneme ayrı ayrı düşündüm de ya geçiliceğini biliyorsundur ve küfürü basıyorsundur yada..dur bir ilk gerçekleştireyim fiyat kasansın diye heyecan yapıyorsun...
schumi de iki düşünüyorsur..nasılsa geçerim...ama ikincisi ağır basarsa ulan ben schumi altımda F1 var...ya yetişemezsem..yetişemezsem moku yedik gitti karizma...yok yok yetişirim..yok ya yetişemezsem...

puhaha Reklam amaçlı olduğu için pek yaşamamışlardır ama yinede süper bi görüntü bitişe doğru F1 aracının farkı ortada :D

xx

çok güzel hazırlanmış eski bi video bu sanırım önceden izlemiştim ama çok keyifli oda bi gerçek.....

yine eski de olsa aynısının McLaren Mercedes versiyonu da var.. :)

benzer bir videoyo mercedes firmasından da izlemiştik orada da coulthard vardı yanlış değilsem

:D

Geri
Üst Alt