Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat 500 reklamları...

Geçen bi haberde okumuştum,İtalyada sol şeritte giden bi fiat 500 arakadn gelen Ferrari ye yol vermediği için,Ferrari sürücüsüde önce arka tampona çarpmış,sonra yandan ve yolun dışına atmış fiat 500 ü..:D Bilmem ne kadar doğrudur,öyle yazıyodu...:)

Abarth reklamı hoş seslerle..
diğerleri gibi basit ve biraz farklı ama başarılı değil bence..son reklama bayaa bayaa güldüm ama.. :D :D

Geçen bi haberde okumuştum,İtalyada sol şeritte giden bi fiat 500 arakadn gelen Ferrari ye yol vermediği için,Ferrari sürücüsüde önce arka tampona çarpmış,sonra yandan ve yolun dışına atmış fiat 500 ü..:D Bilmem ne kadar doğrudur,öyle yazıyodu...:)

doğrudur..hatta Ferrari'de 2 kişi varmış..yolcu da 500'dekine saldırmış vs. 3'ü de gözaltı..2-3 gün önce yabancı bi sitede okumuştum.. :)

bende dün sabah gazetesinde okudum o haberi ama vurdugunu yazmıyor sadece kavga etmişler onu yazıyor olay roma da gerçekleşmşş

Geri
Üst Alt