Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fişlenmedik araç kalmayacak sanırım:))

gerekirse plakaları saklarız yine dvm np:)

Su siralar daha yeni yeni gelen kamera sistemi, Amerikadan bu sistem gelene kadar ancak biter Turkiye genelinde. Bundan dolayida bu sistemin bize gelmesi 5 seneden de uzun surer gibime geliyor :) En az 10 sene!! Var mi arttiran ? :D:D

Güzel bir sistem aslında ama hız limitlerinede düzenleme lazım.Tabi sistem buraya ne zaman gelir bilinmez.

xx

oh be rahatladım bende bizde uygulanmaya başladı zannettim inşeALLAH çok pahalı bir şeydir de cezalar bunun parasını ödemez bizimkiler de almaz..eskiden ne güzeldi ülkemizin parası yoktu..bu teknolojik aletler yoktu:D

Eywahhh eywahhh bır keyfımız varr onuda elımızden alıcaklar yandık yaww :D:D

hükümet bunun parasını bizden çıkartıverir yeter ki başbabamız tamam desin. Van için dışarıdan destek bekleyen TR, Libya'daki yıkılan binaları yaptıracağına söz vermiş. Bunu devletin parası ile değil, bizim cebimizdeki para ile yaptıracak her sorunu çözdüğü gibi bunu da böyle halledecek. Bu sistemi araştırsınlar, hemencik geliverir buraya da.

Ben dahil hepimizde eğitimin sorunlarını görmek mevcut, bir açığını bulalım gazı dibine kadar köklüyoruz. Amaç sadece kişisel, doğru eğitimle yetişmiş olsaydık gaza da frene de dibine kadar basmazdık.

Geri
Üst Alt