Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fesane Görüntülerimiz..

Eywallah gardaşım Bitanesin..

Çalışıyor Avrupa Hatta buluşma yeri arayışındayım iki yer var uygun biri AdaPark bir diğeride İstanbulForum.. güzergah olarak ikiside otoban üzerinde bulunuyormuş ve Park Alanları da var kapanış saatlerini araştırıyorum şimdi özellikle yakınındakiler AdaPark için çok güzel şeyler söylediler o tarafı biliyorsan sende yorumunu esirgeme Gardaşım :eek:key:

Gardaş İZMİR organizasyonu nedeniyle Anadolu'ya alınmış buluşma ama yinede yer Avrupa buluşmalarına yer tayini yapmak lazım gardaş..Malum yaz dönemi feshanede eğlence program eksik olmaz ki geçen haftadan hâli ortada..
Adapark için bişey diyemiyorum ama istanbul forumu biliyorum avm'ler gece 10da kapanıyor..otoparkı açık yer bulmak lazım gardaş..oda menekşe diyecen:)

menekşe en güzeli de dönüşte bizi yine emre otobana çıkarması gerek..yinede menekşe

eminönüde olabilir yazın eski ticaret odası varya ordan unkapanı sahiline kadar müsait olabilir bakmak lazım hatta kahve dünyası varya onun önü saat 7 ,7:30 a kadar faal ondan sonra müsait olabilir ben bi araştırayım

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Miniatürk en iyisi akşam bom boş en az feshane kadar park alanı var ayrıca go kart var etrafında yemek yenilecek yerler mevcut

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
bu arada buluşma mükemmel olmuş... keşke yakında olsam da bassam gelsem... malum nefes alamıyom...
yalnız izmiri fethederimm sizlerleeee.....

eminönüde olabilir yazın eski ticaret odası varya ordan unkapanı sahiline kadar müsait olabilir bakmak lazım hatta kahve dünyası varya onun önü saat 7 ,7:30 a kadar faal ondan sonra müsait olabilir ben bi araştırayım

Tolgayla konuşurken cankurtaran da da bi kaç yer mış onları söyledi ama o tarafta varmı öyle biyer pek çıkaramadım gerçi bi defa geçtim ama öyle geniş ve boş bi sahil görmedim hiç...

sanırım isparkta var da YENİKAPI İDOyla anlaşmalı çalışıyor galiba.

birde o taraflarda meyhaneden başka bişey yok .. çay içicem desen döverler adamı :D

Geri
Üst Alt