Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fesane Görüntülerimiz..

Tabi gecenin bir saatinde gelince fotolarda gözükmüyoruz:(Ama bizzat güzel sohbetin kulpundan tutan biri olarak nice buluşmalara diyorum..
Bu arada emeğine sağlık çöllüm..avrupa fotoratörü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun gardaş [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Tabi gecenin bir saatinde gelince fotolarda gözükmüyoruz:(Ama bizzat güzel sohbetin kulpundan tutan biri olarak nice buluşmalara diyorum..
Bu arada emeğine sağlık çöllüm..avrupa fotoratörü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun gardaş @Çöllü

Gardaş Benim işlerimle uğraşmakdan az daha gelemiyordun (hakkını helal et).. Çok uğraştırdım seni.. :eek:key:

sen geldikten sonrada çekilen fotoğraflar var sanırım arkadaşlar görünce yükler konuyu..

Avrupa Söz konusu olunca operatör, koordinatör ve fotoratörlük dahil herşey olurum.. zira o maltepe muhabbetlerinin yarısını bile burda yapabilsek kardır ;)

Muhabbetiniz daim olsun.FEsane görüntüleri EFsane olmuş...:D

Gardaş Benim işlerimle uğraşmakdan az daha gelemiyordun (hakkını helal et).. Çok uğraştırdım seni.. :eek:key:

sen geldikten sonrada çekilen fotoğraflar var sanırım arkadaşlar görünce yükler konuyu..

Avrupa Söz konusu olunca operatör, koordinatör ve fotoratörlük dahil herşey olurum.. zira o maltepe muhabbetlerinin yarısını bile burda yapabilsek kardır ;)

Hak ne demek gardaş..Bir daha söyleme böyle laflar..Sen sorunsuz şekilde kullan gerisi muhim değil gardaş...

Avrupa canlanıyor ufak ufak...Biz anadolu ekibi olarak her daim desteğe hazırız yeterki sizler faaliyette olun...

Hak ne demek gardaş..Bir daha söyleme böyle laflar..Sen sorunsuz şekilde kullan gerisi muhim değil gardaş...

Avrupa canlanıyor ufak ufak...Biz anadolu ekibi olarak her daim desteğe hazırız yeterki sizler faaliyette olun...

Eywallah gardaşım Bitanesin..

Çalışıyor Avrupa Hatta buluşma yeri arayışındayım iki yer var uygun biri AdaPark bir diğeride İstanbulForum.. güzergah olarak ikiside otoban üzerinde bulunuyormuş ve Park Alanları da var kapanış saatlerini araştırıyorum şimdi özellikle yakınındakiler AdaPark için çok güzel şeyler söylediler o tarafı biliyorsan sende yorumunu esirgeme Gardaşım :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt