Fesane Görüntülerimiz.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fesane Görüntülerimiz..

Duvi

Kayıtlı Üye
Tabi gecenin bir saatinde gelince fotolarda gözükmüyoruz:(Ama bizzat güzel sohbetin kulpundan tutan biri olarak nice buluşmalara diyorum..
Bu arada emeğine sağlık çöllüm..avrupa fotoratörü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun gardaş [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tabi gecenin bir saatinde gelince fotolarda gözükmüyoruz:(Ama bizzat güzel sohbetin kulpundan tutan biri olarak nice buluşmalara diyorum..
Bu arada emeğine sağlık çöllüm..avrupa fotoratörü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun gardaş @Çöllü
Gardaş Benim işlerimle uğraşmakdan az daha gelemiyordun (hakkını helal et).. Çok uğraştırdım seni.. :eek:key:

sen geldikten sonrada çekilen fotoğraflar var sanırım arkadaşlar görünce yükler konuyu..

Avrupa Söz konusu olunca operatör, koordinatör ve fotoratörlük dahil herşey olurum.. zira o maltepe muhabbetlerinin yarısını bile burda yapabilsek kardır ;)

Duvi

Kayıtlı Üye
Gardaş Benim işlerimle uğraşmakdan az daha gelemiyordun (hakkını helal et).. Çok uğraştırdım seni.. :eek:key:

sen geldikten sonrada çekilen fotoğraflar var sanırım arkadaşlar görünce yükler konuyu..

Avrupa Söz konusu olunca operatör, koordinatör ve fotoratörlük dahil herşey olurum.. zira o maltepe muhabbetlerinin yarısını bile burda yapabilsek kardır ;)
Hak ne demek gardaş..Bir daha söyleme böyle laflar..Sen sorunsuz şekilde kullan gerisi muhim değil gardaş...

Avrupa canlanıyor ufak ufak...Biz anadolu ekibi olarak her daim desteğe hazırız yeterki sizler faaliyette olun...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hak ne demek gardaş..Bir daha söyleme böyle laflar..Sen sorunsuz şekilde kullan gerisi muhim değil gardaş...

Avrupa canlanıyor ufak ufak...Biz anadolu ekibi olarak her daim desteğe hazırız yeterki sizler faaliyette olun...
Eywallah gardaşım Bitanesin..

Çalışıyor Avrupa Hatta buluşma yeri arayışındayım iki yer var uygun biri AdaPark bir diğeride İstanbulForum.. güzergah olarak ikiside otoban üzerinde bulunuyormuş ve Park Alanları da var kapanış saatlerini araştırıyorum şimdi özellikle yakınındakiler AdaPark için çok güzel şeyler söylediler o tarafı biliyorsan sende yorumunu esirgeme Gardaşım :eek:key: