• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ferrari'nin Monza Açıklaması Ertelendi

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
32
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556


Alonso ve Santander açıklaması için Massa'nın son durumu bekleniyor

Uzun süredir Formula 1'in gündeminden düşmeyen ve hızı giderek artan, Fernando Alonso'nun 2010'da Ferrari'ye transferinde yeni bir noktaya gelindi. Formula 1'in "Aptal Sezon"unun odak noktası olan bu transferle ilgili olarak Ferrari'ye yakın bir kaynak, İtalyan takımının Monza'da yapmayı planladığı Alonso ve Santander açıklamasının ertelendiğini bildiriyor.

İnternette yayın yapan GPWeek'e yapılan açıklamada Ferrari'nin bu kararı iyileşme sürecinde olan Felipe Massa'nın durumu nedeniyle aldığı belirtiliyor. GPWeek'in haberinde Alonso'nun önümüzdeki yıl Massa ile birlikte Ferrari'de yarışmasına artık kesin gözüyle bakıldığı, ancak herhangi bir resmi açıklama için de Massa'nın kesin durumunun tam olarak belirlenmesinin beklendiği kaydediliyor.

Daha önce medyada yer alan haberlerde, Santander'in ana sponsor olarak Alonso ile birlikte 2010'da Ferrari'ye geleceğine ilişkin resmi açıklamanın, İtalyan takımının açıklamalarının geleneksel mekanı olan Monza'da yapılacağı bildirilmişti. GPWeek adını vermediği Ferrari'ye yakın kaynağa dayanarak yayınladığı haberinde bu kararın, Massa'nın geri dönüşünün tam olarak netlik kazanmasına kadar askıya alındığını bildiriyor. Haberde, "Alonso 2010'da Ferrari'de yarışacak. Bu konudaki anlaşma uzun sürfe önce imzalandı. Şimdi ise Ferrari'nin Massa'ya olan saygısı nedeniyle, Brezilyalının 2010'da kesin olarak dönmesinin belirlenmesine kadar resmi bir açıklama yapılmayacak" deniyor.Renault'nun 2010 pilotlarını açıklaması bekleniyor

Renault F1 Takımının 2010 pilotlarını yakında açıklaması bekleniyor. Takım Patronu Flavio Briatore, Alonso'nun Ferrari'ye gitmesi konusunda sorulan sorulara belirsiz ancak tedbirli yanıtlar veriyor. Dün Alman DPA Ajansına açıklama yapan Briatore, "İki yıldan beri insanlar bana yarın ne olacağını sorup duruyor. Kesin bir kararımız olduğu zaman, ki bu çok yakında olacak, resmi olarak açıklama yapacağız. Ferrari ile yıllardır çok iyi bir ilişkimiz ve işbirliğimiz bulunuyor ve bunun aynen devam etmesini istiyoruz. Ayrıca Ferrari, saygı duyulması gereken çok önemli bir takım ve Formula 1'e çok büyük katkıları olmuştur. Ama pistlerde ve Padoklarda her zaman onları yenmeye çalışırım, o da başka" dedi.

Öte yandan yarış kariyerinin yanısıra, ilginç bir şekilde Cenevre'deki bir bankadaki profesyonel işine de devam eden Romain Grosjean'ın önümüzdeki sezon Renault'da kesin olarak yarışacağı belirtiliyor.

PadokF1
 

leon sport

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
5,732
Yaş
37
İsim
Bilal Tevfik Çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 YR 3790
f1 için ayrı bi forum alt başlığı açsakmı ?
 

leon sport

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
5,732
Yaş
37
İsim
Bilal Tevfik Çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 YR 3790
açılmıştır taşıyalım ozaman..
 
H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
bende tam bunu düşünüyordum, iyi olur yiğite mekan yapalım :)
 

ZGR

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
14,928
Yaş
28
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
teşekkürler yiğit
 
Üst Alt