Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferrari görünümlü Hyundai!

beyler araç sahibini tanıyorum konu açıldıgını görünce kendisine link göndereyim diyordum ama aşağıda yorumları okuyunca vazgeçtim sitemizi rezil etmemek adına göndermiyorum

Helal olsun iyi benzetmiş doğrusu hayalinin peşinden gitmek bu olsa gerek :)

beyler araç sahibini tanıyorum konu açıldıgını görünce kendisine link göndereyim diyordum ama aşağıda yorumları okuyunca vazgeçtim sitemizi rezil etmemek adına göndermiyorum

şahsım adına sitemizi rezil yada şahsı rencide edici bir yorum yaptığıma inanmıyorum ama yine de haklı olduğunu düşünerek mesajımı tekrar düzenledim kardeşim..

saygılar..

bu kadar emek harcamıs yapmıs bızlerde onun sayesınde bakıp sasırabılıyoruz yada baska seyler yapabılıyoruz helal olsun adama ama keske bi puma ferrari ayakkabı da alsaymıs da malıyet 20,200 tl olsaymıs :D siz kırmızı fundaili ersoyun hikayesini duydunuzmu hıc ??

Hangi Ferrariye benziyor bu yav :D Düşündüm düşündüm çıkartamadım :D

Bi de hangi Ferraride sunroof var ya bu şekilde :D Sitede daha önce paylaşılan beyaz tombik şirokko bile daha güzel gözüküyor bundan:)

Son olarak burada Hangi mesaj siteyi rezil etmiş?
Hyundai'yi alsın kullansın o da arabadır, memnun olan kullanan arkadaşım da var. böyle daha güzel göründüğünü düşünüyorsa da kendi bilir ancak yazılan hiçbir yorumun siteyi rezil ettiğini düşünmüyorum.
Ki kişilerin kendi görüşeri siteyi bağlamaz.

bencede adama helal olsun sonuçta istedigi modifiyeyi o kadar para harcayıp yaptırmış aracına hangimiz cesaret edebılırız acaba boyle birşeye merak edıyorum mesela ben edemem...

araba tüplüymüş. ferrari gelip adamın arabasını almasın elinden :D

Geri
Üst Alt