Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferrari FF in helikopter keyfi

setnogrom

Kayıtlı Üye
Arabanın bir kar videosunu izlemiştim ama tipinden tam puan aldı :) teşekkürler

muhteşem yahu, birden aklıma 206 reklamı geldi :D adam eski arabayı sağa sola çarpıp şeklini ona benzetmişti bizde mi yapsak napsak :p

muhteşem yahu, birden aklıma 206 reklamı geldi :D adam eski arabayı sağa sola çarpıp şeklini ona benzetmişti bizde mi yapsak napsak :p

Ben aracımdan memnunum bu hale getirmek için zaten baya uğraştım o yüzden bmw benim araca benzesin banane:eek::eek:

xx

İşte burdan bi Türk geçiyor kızağın üstünde ve bunu görüntülüyor :) Geçen vermişlerdi forumda testlerini çekmiş videoya...

İşte burdan bi Türk geçiyor kızağın üstünde ve bunu görüntülüyor :) Geçen vermişlerdi forumda testlerini çekmiş videoya...

Ferrari Dünya üzerinde o kadar çok yerde test yaptıki kimse nerelerde ne kadar test yapıldığını bilmiyor.:rolleyes:

xx

Geri
Üst Alt