Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferrari F430 Supersprint headers + Kreissieg valvetronic exhaust

Etiler'de 1 ay önce 4 tane F430 tarzı sapık gibi ses yapan otomobili çevirmişti polis arka arkaya..
velakin bağlandılar mı bilmiyorum elbet.. :D :D

Bu arabalara trafik laf etmiyoda, benim 3 kuruşluk soba borumdan ne istiyolar..

bak negüzel söylüyorsun üç kuruşluk soba borusu takarsan laf ederler tabi adam gibi egzos tak sende parayakıyıp laf etmesinler :D

bak negüzel söylüyorsun üç kuruşluk soba borusu takarsan laf ederler tabi adam gibi egzos tak sende parayakıyıp laf etmesinler :D

Bi boru çektirmeye 5 milyar para vermek lazım bu memlekette :D:D
Adam gibi egzozlardan adam gibi güç alınmıyo be Yılmaz Abi :D

çeken aracın iç dikiz aynasındaki kırmızı yazılar nedir ki acaba???

-ne çok şey biliyon olm sende :D
-ne işe yarar ki gurban??

-ne çok şey biliyon olm sende :D
-ne işe yarar ki gurban??
Pusula abi, gittiğin yönü gösterir.. Askerler daha iyi bilir :D :D

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

Video sonlarına doğru gördüğüm kadarıyla SW yazıyo. Yani SouthWest. Araç kadranlarına bakarsak, araç amerikan versiyon gibi duruyor zaten. Aynı amerikan sinyallerinin kırmızı olması gibi, amerikanların bi özelliği abi bi esprisi yok :)

hadi biz bilmediğimiz arazide yönümüzü buluyoruz..bunlarda pistte buluyo heralde..

Ayberk son zamanlarda konulara yorum performansın gayet güzel, sana kesin bişey oldu yada sen bildiğimiz Ayberk değilsin :D:D:D

Ses inanılmaz derecede güzel ama bu haliyle çok az kişi bunu destekler herhalde. Şimdi güzel dedim ama gecenin bir yarısı sokağımdan bu haliyle geçerse değil arabanın sesini sülalesini bile şiddetle severim...

Geri
Üst Alt