Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ferrari çakarlarının çakması :D

Bende yapmak istiyorum bir anahtar ile sabit yanmasını istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

bir zamanlar bunun konusunu ben açmıştım. Leonda yapacak yer bulamamıştık ama kedi gözlerine yapılabilir belki. Adam akıllı yapacak birini bulsam neyse vericem yapsın ya..

Bende yapmak istiyorum bir anahtar ile sabit yanmasını istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

ben arka kedı gozlerını actım ıcıne kırmızı serıt led dosedım arka plaka ısıklarından hat cektım ama ıste ıyı kapamak lazım su almamalı.

ben arka kedı gozlerını actım ıcıne kırmızı serıt led dosedım arka plaka ısıklarından hat cektım ama ıste ıyı kapamak lazım su almamalı.

usta şerit ledlerin slikonlusu var. Onlar su geçirmiyor diye biliyorum.

ewt onlardan yaparsan daha saglıklı ama onları ıcıne yapıstırdıgnda kalınlıgından dolayı kapanmıor tam oturmuor kedı gozu:D ztn tekrar yapıcam sıparıs verdım ıkı kedı gozu daha heba etcem gıbı.

hadi hayırlısı olsun. Sadece çakma durumu yok sizinkinin galiba. Sabit yanıyor yanlış anlamadıysam. Hatta imzanınzdan belli..

ewt sabıt yanıor parkları acınca dırek yanıor cakma olayını ıstıorm ama kesın ceza yerım:D

Abi sen su işi bana bi özelden anlatsana ya ben yapıcam kafaya koydum:)

Geri
Üst Alt