Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FERRARİ ye SELLEKTÖR :)

Acıdım ferrarideki adama iyide dayanmış selektörlere tacizlere ben olsam hafiften frene dokunup aklını alıverirdim.

Çok dert bu ülkede supercar ile gezmek şuana kadar yolda defalarca ferrari ile karşılaştım o geçtiği gibi arkasından doblo caddy transporter daha aklıma gelemicek bir çok alakasız ticari araç peşine takılmış felaket makaslara girerek arkasına yapışıyorlar genelde.

Hiç mi düşünmez insan ani bir sıkışıklıkta o araç senin durcağının yarısı kadar mesafede durucak çıkan masrafa kaskon hareket çekicek.......

Acıdım ferrarideki adama iyide dayanmış selektörlere tacizlere ben olsam hafiften frene dokunup aklını alıverirdim.

Çok dert bu ülkede supercar ile gezmek şuana kadar yolda defalarca ferrari ile karşılaştım o geçtiği gibi arkasından doblo caddy transporter daha aklıma gelemicek bir çok alakasız ticari araç peşine takılmış felaket makaslara girerek arkasına yapışıyorlar genelde.

Hiç mi düşünmez insan ani bir sıkışıklıkta o araç senin durcağının yarısı kadar mesafede durucak çıkan masrafa kaskon hareket çekicek.......

:) onlarda amatör ruhu var ondan takılıp dururlar:D

Adamın umrunda değil ki.Ben olsam bende sallamam :)

xx

Ferrari fabrikasının yerinde ben olsam adamın elinden alırım o ferrariyi adam transporterla caka satıyom sanıyor :D :D
murat sende nerden buldun kardeşim bunu iyi güldürdü valla :D

Geri
Üst Alt