Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferm FCP-180 K Polisaj Makinesi aldım :)

muratcantona

Kayıtlı Üye
http://www.hepsiburada.com/ProductDetails.aspx?categoryid=452606&productid=hrfermfcp180k arkadaşlar bu makıneyı aldım bıde sonax ped sıparıs ettım hepsı 170 lıraya geldı 8 aytaksıt dedım kartım 10 ay yapıyor ayda 17 lıra odıcem :D hatta dun bıde cıkma camurluk temın ettım elımde bırde kaputu boyancak arkadasım var cok guzel deneysel yuzeylerım var:D 5.2 kılo yazıyor ama kullanmakılavuzu ınternetten ındırdıgım 3.4 kıloyazıyor yanı hafıf bı makıne soft start ozellıgı falan goruntusude hos turkıye servısınıde buldum hollanda fırmasına aıt ama tabıkıde cın malı pıyasadakı cogu sey gıbı

ahaha :d ben burda memnunum al olum bı makıne sende hepsıburadadan . crown marka makıneyıde tavsıye edıyorlar ama makınenın tıpını beyendım aldım ole dıyım :D

su kılı cozelım makınada alırız.bende zaten bı makıta var da nerde kımbılır:)

avuc taslama ıse olmaz 0-3bın devır aralıgı olmalı 11bındevır ve devır ayarsız avuc taslama olmaz ama devır ayarlı olursa oda olurda problem cıkardıgını soluyorlar poılısaja donusturmenın

tamam ozaman daha neıstıyorsun :d hemde makıta :D en cok kullanılanlardan komurude saglamsa guzelbı polish manzerma serısı alırsın butun cızıklerı alırsın sonra elle waxını atarsın mıs olur araban :D ama once hurda panelde calıs ben ole yapıcam gelsın makıne

ılk aldıgımda honda nın arka camurlugunun boyasını yakmıstım ondan berıdır tırsarım yaw.

Geri
Üst Alt