Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Feridun param yok..
parasını ver benim arabayı pembeye kaplatmayan ha böyle olsun...hoş kapladıktan sonra öle dicekler kesin hele antepde ..puhaha
emrin olur ama caymak yok haa davul zurna eşliğinde sen ben ibrahim kaplamaları yaptırırız hatta sponsor bile bulabilirim.ama benim rengim pembe ibrahim eflatun sen de moru veya yavruağzı seçmelisin abi..
bu bana bir zamanlar tarlabaşında dolaşan çifte pembe mor opel tigra ları hatırlattı...

hiç bir body kit yaptırmayı düşünmüyorum....
konu çok uzadı rica etsem kilitlenebilirmi???

tabıkı aero cogu kısı cupranın cok yakıstıgını soluyor bence hıc yakısmıyor herkezde olabılır ama aero gercekten farklılastırıyor aracı

hiç bir body kit tampon mampon yaptırmayı istemiyorum sevmiyorum bana göre saçma fuzuli abartı şeyler konu çok uzadı niyetim konunun başından beri zaten belli...teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt