Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçe-Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digiersoy

Kayıtlı Üye
Dostlar her ne kadar sitemizde cinconlu çok olsada:D:D her ne kadar hep ezilsenizde :D:Dgenede bu hafta sonu yapılacak derbinin skor tahminlerini alalım arkadaşlar

bence 2-0 fenerbahçe alır:D :eek:

not: maçta kadıköydeyim her gittiğim maçlardada farklı yendik..:eek:

Fener alır gibi görünüyo bende Fenerbahçeliyim ama artık Fenerbahçe maçları eskisi gibi keyif vermiyor malesef bi galatasarayla beşiktaş derbileri güzel oluyor bakalım bu sefer neler olacak fener 2-0 alır gibi görünüyo.....

bir galatasaraylı olarakk bu sene bizdee birr icraat yok fener alırr gibi eğer bir sürpriz olmazsa :)

Bugün RadyoSpor'a bağlanan Galatasaray'lı bir arkadaşımız: "Bizim futbolcuların yerinde olsam ya maça çıkmam, ya maç başlayınca tatil ettirmek için elimden geleni yaparım dedi." Atışma şansı kalmadı, nerde kaldı rekabet duygusu?

Birde "Bu Sabri bıraksın artık futbolu, yarım metreden dışarı attı" dedi. Harbiden yaptı mı bunu dün?

Bugün RadyoSpor'a bağlanan Galatasaray'lı bir arkadaşımız: "Bizim futbolcuların yerinde olsam ya maça çıkmam, ya maç başlayınca tatil ettirmek için elimden geleni yaparım dedi." Atışma şansı kalmadı, nerde kaldı rekabet duygusu?

Birde "Bu Sabri bıraksın artık futbolu, yarım metreden dışarı attı" dedi. Harbiden yaptı mı bunu dün?

Takımdan da kaybettin....:(

Ben FB'li olarak kesin alırız gözüyle bakıyorum. BJK derbisinden sonra GS derbisindede statta olmayı planlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt