Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçe-Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkcası FB den sonra en çok sevdiğim takım GS dir. Keşke bu sene dahada dişli rakip olsa idi diyorum ya. Şuanlık gidişat kötü görünüyor GS nin. 3 tane atarız rahat diye düşünüyorum.

Skoru yazmış arkadaşlar oynanmasada olur. Selçuk evinden oynayacakmış gelmeme gerek yok demiş nasıl olsa...

GS nin en iyi,FB nin en kötü döneminde fener 6 gol atmıştı gs ye.Derby maçlarının sonucunu tahmin etmek çok zor.Kaldıki büyükler artık futbolda tat vermiyor.Anadolu kulüpleri sıkı tutuyor işi.Büyüklerin büyük oyuncuları geceleri daha çok çalışıyor sanırım tel tel dökülüyorlar sahada. :)

ben deli fanatik bir galatasaraylı olarak bu maçı galatasaray kesin kaybeder diyorum..maç fb nin..
24 ünde bende istanbuldayım ama düğüne gidiyorum..maçı bile izleyemeyeceğim

Beşiktaş'lı olarak objektif bakıyorum ve FB yine alır diyorum...

Yok bea eski tadı kalmadı şuna bak tüm cinconlular yeniliriz diyo nerde kaldı rekabet federasyona dilekçe yazıcaam artık yeni bir ezeli takım istiyoruz falan diyepuhahapuhahapuhahapuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt