Fenerbahçe-Galatasaray | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fenerbahçe-Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digiersoy

Kayıtlı Üye
Dostlar her ne kadar sitemizde cinconlu çok olsada:D:D her ne kadar hep ezilsenizde :D:Dgenede bu hafta sonu yapılacak derbinin skor tahminlerini alalım arkadaşlar

bence 2-0 fenerbahçe alır:D :eek:

not: maçta kadıköydeyim her gittiğim maçlardada farklı yendik..:eek:

LeonRider

Kayıtlı Üye
Fener alır gibi görünüyo bende Fenerbahçeliyim ama artık Fenerbahçe maçları eskisi gibi keyif vermiyor malesef bi galatasarayla beşiktaş derbileri güzel oluyor bakalım bu sefer neler olacak fener 2-0 alır gibi görünüyo.....

eyup_ur

Kayıtlı Üye
bir galatasaraylı olarakk bu sene bizdee birr icraat yok fener alırr gibi eğer bir sürpriz olmazsa :)

VoodooRush

Kayıtlı Üye
Bugün RadyoSpor'a bağlanan Galatasaray'lı bir arkadaşımız: "Bizim futbolcuların yerinde olsam ya maça çıkmam, ya maç başlayınca tatil ettirmek için elimden geleni yaparım dedi." Atışma şansı kalmadı, nerde kaldı rekabet duygusu?

Birde "Bu Sabri bıraksın artık futbolu, yarım metreden dışarı attı" dedi. Harbiden yaptı mı bunu dün?

LeonRider

Kayıtlı Üye
Bugün RadyoSpor'a bağlanan Galatasaray'lı bir arkadaşımız: "Bizim futbolcuların yerinde olsam ya maça çıkmam, ya maç başlayınca tatil ettirmek için elimden geleni yaparım dedi." Atışma şansı kalmadı, nerde kaldı rekabet duygusu?

Birde "Bu Sabri bıraksın artık futbolu, yarım metreden dışarı attı" dedi. Harbiden yaptı mı bunu dün?
Takımdan da kaybettin....:(

PATRON

Administrator
Ben FB'li olarak kesin alırız gözüyle bakıyorum. BJK derbisinden sonra GS derbisindede statta olmayı planlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...