Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçe - 4 Beşiktaş - 2 Derbi Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolun nasıl bir takım oyunu olduğunu bize bir kez daha gösteren bir maç oldu, şahsi hatalar ve bencillikler ile bu oyunun oynanamayacağını ne güzel gördük bu akşam.

SENİ SEVİYORUM FENERBAHÇEEEEEEEEEM:eek:

Beşiktaşlıyım ama gerçekten oturtmuşlar lafı gediğine :)

yapıyo valla bizimkiler baya iyi söz :D ama bu daha iyi sanki ;

Bir Ferrari görürsün almak için çok uğraşırsın alırsın ‚ hevesin kaçar...
Bir Q7 görürsün almak için didinirsin borca girersin alırsın ‚ hevesin kaçar...
Ama bir kartal görürsün bindikçe binesin gelir.. zor vazgeçersin...:)

I love you FENER...I love you FENER....:eek::eek::eek:
Keyfime diyecek yok,keyifli bi maçtı...:eek:key:

Fenerbahçe yi tebrik ederim,oda skor üstünlüğünden dolayı...Yoksa maça baktığımızda Ferrari atılana kadar benim yanımda olan fenerliler dahil herkes bu maçta Beşiktaşın farka gideceğini biliyordu..Kısmet değilmiş napalım...Sevinmek için sevmedik..!

Bir laf daha o zaman:) Beşiktaş başkanı Demirören ibrahim üzülmezi arayıp "kaptan biz yanlış yaptık,gel tekrar takıma kaptan ol tak pazubandını"üzülmezin cevabı ise başkan al pazubandını Guti'ne tak:D

lütfen karşı tarafı tahrik etmeyecek şekilde yorumlar yazalım..

Ferrari Bir önceki pozisyonda kafasına top gelmesin diye Lugano'yu baba şevfatiyle boynundan sararken diğer pozisyonda dirsek attı anlamadım ben bu işten.. Hangisi Gerçek Ferrari :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt