Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Felicia Sisler Beyazlandı

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Felicia Sisler Beyazlandı Akşam Görüntü Resimleri

Arkadaşlar sisler tamamen iptaldi benim yeni sisler baya pahalıydı 130 tl yan sanayi alsam tampon felan sökülecek oyanancak olmuyor çünki zor iş sisleri söktüm içine folyo kapladım ev beyaz ampülleri yerleştirdim görüntüleri paylaşmak istedim il baştan itibaren bir iki resim çektim tek eksiğim camları temizleyemedim sislerin

Uploaded with ImageShack.us

Bizim yeğen arabanın tepesindeyken

Ekli dosyalar

• Fotoğraf3211.jpg
    Fotoğraf3211.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 3
İyi olmuş güle güle kullan ;) Bu da bana fikir olsun benimkilerde bayağı kirlenmiş ama acaba içi açılıyomudur bi bakmak lazım müsait bi zamanda

laci felicia satılık değilmiydi vazgeçtiniz galiba. sisler yakışmış

İyi olmuş güle güle kullan ;) Bu da bana fikir olsun benimkilerde bayağı kirlenmiş ama acaba içi açılıyomudur bi bakmak lazım müsait bi zamanda

teşekkürler yanlız tek bir eksiğim oldu folyodan önce boyamam lazım ve şapkanın içine de yapmam lazım dı unuttum

Geri
Üst Alt