Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Felicam çok yakiyor acil yardiminiz lazim

Fatih'm senin arabaya pc bağlanıyormu bilmiyorum ama pc baglanıyorsa Zennecioğlunun o tarafta AtikeR var Mehmet abi oraya git Bordo leon Muratın Selamı var de tanımaz büyük ihtimalle :D Arabaya biniyolarla kucagın pc adamlar napıyor araba ne yakıyor neler calısmıyor Falan filan biliyorlar yok düz sistemse Ihlamur köprüsünün hemen alt sol tarafında Mavi otogaz var de Gökhan Karabulut un Selamı var beni o yolladı de ayarı versinLer :)

benim manyakta bilgisyar olayı yok diğer yere giderim ama yarın

Selçuk, Kadir'in dediği doğrudur, Kayseri'de Opette LPG 2,21TL benim araçta sadece şehir içi 75 tl ile 350-360 km gidiyor.

Fatih benim bir arkadaşımda da felicia vardı, senin gibi aynı dertten muzdaripti, gaz ayarı sibop ayarı bir sürü masraf etti ama çözüme ulaşamadı, en son ustanın biri bobinlerinden ve ateşlemeden kaynaklandığını ve bunu kronik bir hata olduğunu söylemiş, arkadaşım orjinal bobin bulamamış ve çin malıyla idare ediyordu, yakıt normal seviyelere düşmüştü. sonunda aracı isteyen oldu düşünmeden sattı :)

ben burda en son 2.10 a almıştım onla depoyu doldurdum ama sonuca ulaşamadım yarın sanayiye gideceğim yine baştan aşağı bakılacak

bende 80 tl gazla 320 km yapıyorum hemde 18 cupra jantlarımla şehir içi.allah sabır versin :)

geçmiş olsun fatih, büyük sıkıntı yakıt problemi.

fatih lpg markan atiker veya lovato ise ıhlamur köprüsüne çıkarken sol tarafta mavi otogaz var yusuf usta selamımı söyle ilgilenecektir.

fatih lpg markan atiker veya lovato ise ıhlamur köprüsüne çıkarken sol tarafta mavi otogaz var yusuf usta selamımı söyle ilgilenecektir.

lovato abi de bu gün tamamen benim ustada vakit geçti bi daha deneyecem olmassa oraya giderim sağolsın abi

Geri
Üst Alt