Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Felicam çok yakiyor acil yardiminiz lazim

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim felicia acaip çok yakıyor bir türlü yakıtı düzeltemedim en son depoyu fulledim tüm 85 tl ye 150 kilometre oldu tankın üstünden ibreye baktım dibe vurmak üzere yani ortalama 85 lira ile 160 km gitmektedir anlayamadım gitti

gaz ayarsızdır gazı iyi bir ustaya ayar yaptırın eğer eski sistemse mikser karıştırıcıda hata vardır kontrol edin kaçak da olabilir elbette kontrol etmekte fayda vardır hava filtresini temizletin yada değiştirin...:eek:key:

Mikser değişti kaçak vardı yapıldı hava filtresi değişti kayseride gitmediği usta kalmadı yemediği kadar para yedi ama bi türlü düzen tutmuyor normalde 1.3 arabanın 20 krş yakması lazım bizim arabaların ama olmuyor

o zaman kullanım tarzı bir
lastiklerdeki ayarsızlık balans, rot, hava eksik fazlalığı iki
araçta haddinden fazla yük taşınması üç
motor yağ yakıyorsa zayıflamışsa yani haddinden fazla yakar dört...

Vallahi anlayamadım gitti ya gözünün yaşına bakmayacam değişmezze satacam yarın bi sanayi ye gideceğim sibob ayarı felan lacak

Vallahi anlayamadım gitti ya gözünün yaşına bakmayacam değişmezze satacam yarın bi sanayi ye gideceğim sibob ayarı felan lacak

Büyük ihtimalle bi sorun vardır, ben 1.6 MPI la 85 tl 350 km gidiyorum.. İnşallah büyük bi şey değildir..

ufff kmde 50 krşunda üstünde. uzun yol şehiriçi karma kullanımda 85 tl ile 460 km ciwarı yapıyorum. Allah sabır wersin

Fatih'm senin arabaya pc bağlanıyormu bilmiyorum ama pc baglanıyorsa Zennecioğlunun o tarafta AtikeR var Mehmet abi oraya git Bordo leon Muratın Selamı var de tanımaz büyük ihtimalle :D Arabaya biniyolarla kucagın pc adamlar napıyor araba ne yakıyor neler calısmıyor Falan filan biliyorlar yok düz sistemse Ihlamur köprüsünün hemen alt sol tarafında Mavi otogaz var de Gökhan Karabulut un Selamı var beni o yolladı de ayarı versinLer :)

Geri
Üst Alt