Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faturalı 2012 Üretim Lassa Phenoma 205/55 R16 Performans Lastikleri

my_kirli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar elimdeki Faturalı 2012 Mayıs sonu aldığım 2012 üretim 205 55 R16 Lassa Phenoma Performans Lastiklerimi Jant büyütme niyetinde olduğum için satıyorum.

Kışlıkları taktığım için hepsini temizleyip parlatıp depoya kaldırdım.

Hepsine 540 istiyorum.

Sanal pazar veya online mağazalar üzerinden taksit açılır. Taksitli fiyatı 565 olur.

Lastikler temizdir Kullandığım 3000 km geçmemiştir. Hiçbir deforme, yama ve sıkıntı yoktur.

Alacak arkadaşlar temasa geçebilir.

Lassa Phenoma;
lassa_phenoma_lastik.jpg

Lassa, performans tutkunları için yeni performans lastiği Phenoma’yı asfaltla buluşturuyor.

Islak ve kuru zemin tutunma performansında çok başarılı;

Lassa’nın ihraç edeceği ürün grubunda yerini almış olan Phenoma, orta sınıf spor segmentini, performanslı kullanım tarzına sahip tüm orta sınıf araç sahibi sürücülerini ve araçlarını modifiye yapan kullanıcıları hedefliyor. 16 inç'le 18 inç jant aralığında değişen ebatlarda Lassa bayilerinde satışa sunulacak olan Phenoma, hem ıslak hem de kuru zeminde yol tutuş performansıyla da rakiplerinden ayrışıyor. Performansla birlikte güvenliği de sunan Phenoma, kuru zemin fren performansında da başarısını gözler önüne seriyor.

Dikkatleri desenlere çeken modern tasarımın ve yüksek teknolojinin bir araya gelmesi ile hayat bulan Phenoma, viraj hakimiyetini, yüksek hızda stabiliteyi ve direksiyon hareketlerine anında cevap vermeyi garanti edecek yapıya sahip. Daha düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltan yapısıyla ön plana çıkmayı başaran Phenoma, ayrıca subjektif konfor değerlendirmelerinde tüm rakiplerinden daha konforlu olduğunu da kanıtladı.

Lassa_Phenoma_1.jpg

Geri
Üst Alt