Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FAST FİVE izlenimlerimiz

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt fast five diye birk onu vardı ama burda izleyenler birş eyler yaza diye düşündüm..

gene her zaman olduğu gibi sesli gürültülü hızlı olmuş..
efektler çok iyi idi..
konu biraz daha değişikti..
tabi her filmde mutlaka hızlı ve öfkeli 1 i arıyoruz..
oradaki curcuna ve harışlar..muhabbet tuning burda yok ama farklı birlm olmuş..

6 yolda haberiniz ola..

zaten moda olan ama bu sene bu film sayesinden biraz daha öne çıkacak mat siyah kaplama..karbon tabiki..

ve yana öne katlanan kapılar....

gerisini izlemeniz tavsiye

Ben dün izledim çok keyif aldım bence konusuyla araçlarla çok güzel bir konu izlemenizi tavsiye ederim.....:eek:key:

Yarış sahnesi olmayan polisiye bir Fast and Furious. Beklentileriniz ile girmeyin sinemaya.

Az önce sinemadaydım güzel ama insan daha fazla otomobil görmek isterdi. Accuktan Dodge reklamı gibi olmuş :D

daha izlemedim ama gidilir..zaten başka film yok vizyonda.. :)

gerçekten çok ayrı bi fast and forius olmuş çok başarılı buldum özellikle arabalar ve tabikide königsegg çok iyidi çok sevdim herkese tavsiye ederim bi an önce gidin :) :eek:key:

Aksıyon anlamında guzel ama heralda en az araba sahnesı olan fılm oldu ama eglencelıydı

o kasayla iki amerikanın yaptığı hareketler ve polis araçlarının o kasayla her buluşması muhteşemdi :)

dün gece bende izledim efektler çok iyiydi konusuda güzeldi aslında ama biraz daha yarışla ilgili olsayda dahagüzel olurdu 6.sı yarışla ilgili olucak gibime gelior sonunda dom la brian konuşmasından o çıkıor kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt