Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

1 8 t ler de 5 subap fln yazıyo 20 subap yazanda var 5 v bana biraz saçma geldi varmı bilgisi olan?

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

silindir basına 5 v imiş öğrendim.

zamanında o kdar yazdık ettik 1,8 20v diye ibrahimcim :) 4 silindir 20v atmosferikte turbodada 1,8t ler. tfsi olanlar 16v.

Sezgin bulabilir misin otomatik vites seçeneğiyle 15binTL'ye? varsa hemen görüşelim.

Faruk abi,benim kasa Ibiza'nın otomatik vitesi zor bulunur bence..hem signo da varmı otomatik bilmiyorum..Manuel olsa olmaz mı abi,neden otomatik arıyosun..?

Sezgincim değiştirmedeki kuvvetli sebeplerden biri de hanımın trafiğe daha çabuk alışması. Bu güne kadar hep bahane buldu yok çocuk küçük yok araba eski yok kış var bilmemne. Bu sefer o istedi o zaman otomatik al bende kullanacam diye ısrar etti o yüzden otomatik alıyoruz.

Bu ısrarları sonunda kullanmaya başlarsa benim hayatım çok daha kolay olacak. İlerde kafama göre otoban faresi gibi yüksek motorlu küçük sert bişeye de geçmem sıkıntı yaratmayacak :) Düz vites olsa zaten bu motoru tekrar seçmezdim. Güncel şartlara en fazla uyan araç bu gibi duruyor. Varsa alternatif tabiki değerlendiririm.

Sezgin imzandaki araba megan coupe ile scirocco aşkının en doruk noktasının meyvesi galiba :D eğer yenisi bu olacaksa şapkayı çıkartıp bir daha düşünmem gerekecek :D:D:D

Sezgin imzandaki araba megan coupe ile scirocco aşkının en doruk noktasının meyvesi galiba :D eğer yenisi bu olacaksa şapkayı çıkartıp bir daha düşünmem gerekecek :D:D:D

Yenisinin bu olacağı söyleniyo son olarak..ne kadar yalan ne kadar doğru bilemem ama eğer böyle bişey olursa ve de yeni motor seçenekleriyle gelirse of diyorum tadına doyum olmaz..:)Evlenince düğün hasılatıyla bundan alıcam abi..:D :D

Yenisinin bu olacağı söyleniyo son olarak..ne kadar yalan ne kadar doğru bilemem ama eğer böyle bişey olursa ve de yeni motor seçenekleriyle gelirse of diyorum tadına doyum olmaz..:)Evlenince düğün hasılatıyla bundan alıcam abi..:D :D

düğün hasılatını araba için harcamak yazık olur be Sezgin :) altındaki arabana biraz daha özen göster düğün hasılatı ile borçları temizle kötü günlere sakla kalıyorsa arabaya öyle bak. yarın ölecekmiş gibi keyif, hiç ölmeyecekmiş gibi gelecek için...

Abi bence ufak ve 1,4 civarı az yakıtlı bir araç almalısın diye düşünüyorum trafiğe alısması acısından yengemin az yaksın ki dilediği gibi binsin daha cok deneyim sahibi olabilsin diyorum 1,8 falan bence gereksiz düşüncesindeyim

haklısın Atilla ama biraz önce Beyaz Papyon Bağlarbaşı araba pazarından geldim. istediğimiz kriterler olan 5 kapı otomatik ve ayırdığım bütçeye uygun araç nerdeyse yok denecek kadar azdı. olanları da ben hiç sevmedim. hayırlısı ile yarın signo leonu alır2 sene idarelik bineriz. o zamana leon yeni kasası da çıkar gideriz opsiyonların dibine vurur adam gibi arabaya geçeriz inşallah.

gönlümüzü kaptırdığımız bu markaya dair her model bence bir çok amrkadan çok daha donanımlı ve düzgün yapıda. yeni ibizayı pek sevememiştim ama pazarda diğer arabaların yanında gerçekten haksızlık ettiğimi anladım.

Geri
Üst Alt