Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

motoru dışında çok sıkıcı ya Erhan'ım.. :S

2000 modellerde otm. ford focus..eski otomobilimdi 4 yıl kullandım bugün olsa bi dört yıl daha kullanırım..foto eklicektim ama imageshack hata veriyo..

motoru dışında çok sıkıcı ya Erhan'ım.. :S

Bir jant yay lastik kombinasonuna ihtiyacı var sadece :)

Deri Döşeme, koltuk ısıtma, 6lı cd changer ve 10 kolon, xenon, sunroof, far yıkama, airbag vs ye girmiyorum bile bu fiyata bu donanım ve bu km bence çok iyi.

Mk4_mercedes_2.jpg

benim için konu açmanız gerçekten büyük incelik :) ben 3 gündür ne yaptım diye kara kara düşünüyom ama hayıra yormak istiyom sonuçta ileri daha hızlı tepki için geri hareketti bu. Otomatik şanzuman olunca o kadar kısıtlı hareket alanınız kalıyor ki malesef 1,8T istediğim fiyat aralığında kalamadı.

Erya'daki Cemal, Fatih ve Ahmet ustalarımın tavsiyesi üzerine Tayfun Yıldız ile anlaştık araba konusunda. Yakında oda aramızda olacaktır. Tayfun daha iyi bir araç için yeni dizel araca yönlenmişken fikrini çeldim sanırım tsi ile yenilenecektir.

Yeni aracımız sanırım bu olacak, bugün ustalarımın tavsiyeli sözde anlaştık. http://www.sahibinden.com/kusursuz_arac_isteyenlere-84WQQaXQQ20030825WQQpXQQdisplayitem pazartesi Şirin'in üzerine alacağız bakalım. Umarım yanlış yapmamışımdır. Araca dair sigorta kayıtlarına bakmadık servistekiler kefiliz deyince. Aramızda bunu inceletecek bir arkadaşımız var mıdır?

Yorumlarınız benim için çok değerli.

Abi rengi çok güzel, içide çok temiz gözküyor. Hayırlı olsun :)

abim Cemal abi çok temiz bi arabadır demişti bana aradığında testteyken..
hatta 5dk.'lık testte biri de aramıştı bu arabayı görmek için..velakin nerdeyse görmek isterim ben de..double velakin kefil olmaları bakmayacağımız anlamına gelmiyo..yine de bakarız abim sistemden..

hayırlı olsun kardeşime yeni leonu

otomatik şanzuman bu motorla fena ağır olmuş, epeyce bir alışkanlık isteyecek hızlanma falan çok vasat ama neyse. önemli olan Şirin'in bu araç ile acemiliğini üstünden atıp tek başına normal trafikte gidebilmesi. bu araçla gayet iyi gitmaya başladığında bizde istediğimiz araç için yeniden soyunuruz bu arada beklentilerimiz için yeterli vakit de geçmiş olur.

faruk abicim hayırlı olsun. hayatta bu tür iniş çıkışlar var . ben ne e200den inip boraya binen üzerine bidaha m5e binenler gördüm:) benzer bi değişimide senden beklemek en dogal hakkımız:D

Geri
Üst Alt