Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farlarında problem olanlar

yahu bahcelıevlerde bı arkadas var ersoy abı tr de kı en ıyı mercekcılerden mıs 400 lıraya mercek takıyor acmısken temızlıyor da bı konusalım olmadı bende mercege donesım var bıze guzel bı sey yapsın sende yolla hepımız yaptıralım !!! parlak gezmek ıstıyorsun galıba :):)

Tamam çiçeğim sen bi yaptır bakalım ne kadar parlıcan ona göre bizde yaptırırız:):)

Yaptırın arkadaşlar sonuca göre bende niyetliyim..Cordobam dünyayı daha net görsün:)

Fiyatı öğrenelim o halde kobay benim araç olsun olurmu Ersoyum :)

Dostlar geçen gün sağ farımı söktürüp farcı altan ustaya gönderdim saolsun on numara işçilikle sıfır ayarında bir gün içinde yapıp bana gönderdi aklınızda bulunsun...

Dostlar geçen gün sağ farımı söktürüp farcı altan ustaya gönderdim saolsun on numara işçilikle sıfır ayarında bir gün içinde yapıp bana gönderdi aklınızda bulunsun...

abi sen buğulanma olayına bi çözüm sölemiştin onu tekrar yazarmısın?

abi sen buğulanma olayına bi çözüm sölemiştin onu tekrar yazarmısın?

tolga sinyal lambasının arkasında ayağının orda güçük bi delik var o açık olduğu zaman buğu gidiyor kapalı olursa kalıyor yani bi nevi hava alma yeri...

Geri
Üst Alt