Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FARKLILIK İYİDİR :)

Merhabalar. Ufak tefek değişiklikler yapıp ve yapmakta olup güzelleştirme çabalarım sürmekte yaptığım bir kaç değişikliği sizlerle paylaşmak istedim. Aracım 1.4 İbiza Reference haliyle biraz sade göze hitap etmiyordu biraz gıdıkladık eksikleri var yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum.

İlk olarak jant arayışına çıktım istediğim jantın 16" ebatını bulamayınca Boavista almaya karar verdim ve beraberinde Michelin Pilot Sport 3 205 taban 45 yanak alıp taktığımda keşke dedirtmedi yüzümü güldürdü :)

Haliyle araç yüksek kaldı ve kötü bir görüntüye neden oldu ilk başlarda yay bakmaya başladım fakat olur mu olmaz mı memnun kalır mıyım derken aynı aracı olan bir abim yaptırdığı custom coiloverı deneme olanağı sağladı ve çok memnun kaldım konforu orjinalinden çok iyidi ve özel günlerde ayarlamamı sağlıyordu.

Coiloverlar hazırlanırken o arada orta cam filmi ve app plakalarımı yaptırdım onları da hallettikten sonra Coiloverlar takıldı ve hoş bir görüntü elde edildi.

Önemli bir eksiklik vardı onu da en son buluşmada kapatmış olduk :D

Tavsiyeleriniz varsa çok memnun kalırım aklımda şuanlık bir kaç yerine sticker var sadece basılıp yapıştırılmasını bekliyor :)
Güzel olmuş elinize sağlık. Cam Filmi çektirmeyi çok istiyorum ama kararsizim. Ceza yer miyim? Kaç numara cektirmeliyim? On cama da cektirirsem nasıl olur? Arka rezistansa zarar verir mi? Kafam o kadar karışık ki...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel olmuş elinize sağlık. Cam Filmi çektirmeyi çok istiyorum ama kararsizim. Ceza yer miyim? Kaç numara cektirmeliyim? On cama da cektirirsem nasıl olur? Arka rezistansa zarar verir mi? Kafam o kadar karışık ki...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok saolun ben çevirmelerde iç tavan aydıtlatmasını yakıyorum daha durdurmadılar. Orta film benimkiler gayet iyi memnunum ne koyu ne açık. Ön camda polisler sıkıntı çıkarıyor fakat çok isterseniz en açıkları var arkadaş yaptırdı varla yok arası çok koyu değil. Gerçekten iyi bir ustaysa işini iyi yapacağından rezistanslarda sıkıntı çıkmaz.

Geri
Üst Alt