Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FARKLILIK İYİDİR :)

41 kere masallah aracina kardesim,sende benim gibi ufaktan ilerliyosun :) bende 1.4 referance sahibiyim ama yavas yavas style paket olucak ins.uploadfromtaptalk1448996927684.jpguploadfromtaptalk1448997088715.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bunu kesin görmüşsündür. Lip iyi bunda.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nedense bu lip seatlara nazaran polo vs vw gurubuna daha çok yakışıyor. Bu aracı gezinirken gördüm bir kaç videosu daha var fakat anlamadığım bu videosunda arkalar kampana ve araç reference paketi diğer videosunda ise arkada brembo kaliper kapağı var yani diske çevirmiş mi anlamadım videosunun altına yorum attım ama hala cevap yok :)

önler biraz fazlamı düşük gülegüle kullan

41 kere masallah aracina kardesim,sende benim gibi ufaktan ilerliyosun :) bende 1.4 referance sahibiyim ama yavas yavas style paket olucak ins.Ekli dosyayı görüntüle 10088Ekli dosyayı görüntüle 10089

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok saolun sizinkine de maşallah Allah kaza beladan uzak tutsun. Ben orta parklar için Style farı takıp turuncu yapmayı düşündüm fakat bazı şahıslar satarken moral bozuyor yok önden kazalı mı araç Reference paketi Style farlar falan ne alaka muhabbetleri yapıyor hani o kısımlarda orijinal kalsın diyorum zaten aracın genelinde siyah beyaz zıt renklerle uyumlu oluyor bakalım şimdilik yavaştan gidiyoruz :D
[doublepost=1449004143,1449003874][/doublepost]
önler biraz fazlamı düşük gülegüle kullan
Abi o gün İzmit'e piyasaya gidecektim düşürdüm önleri fakat biraz fazla kaçtı o gün fark ettim zaten dönüşü benzinlikte yükselttim. Birde arkaları fazla basık yaptırmadım çünkü ailecek biniyoruz birazda arkanın öne göre bir tık daha yüksek olmasında kaynaklı önler fazla alçak gözüküyor :)

Cok guzel olmus msh

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok saolun :)
[doublepost=1449006138,1449005960][/doublepost]
Kusura bakma ozel olmaz ise yaylarin fiyatini ogrene bilirmiyim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok hayır ne özeli efendim önler Coilover arkalar soğuk pres toplamda maliyeti 500 TL oldu ve tabi bu görüştür herkesin beklentisi farklıdır ama bana göre orjinalinden daha konforlu oldu :)

Maşallah on numara olmuş :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt