Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FARKLILIK İYİDİR :)

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında S.Besin tarafından paylaşıldı.

1. S.Besin

S.Besin SCW Üyesi

207
    252
    63
    Merhabalar. Ufak tefek değişiklikler yapıp ve yapmakta olup güzelleştirme çabalarım sürmekte yaptığım bir kaç değişikliği sizlerle paylaşmak istedim. Aracım 1.4 İbiza Reference haliyle biraz sade göze hitap etmiyordu biraz gıdıkladık eksikleri var yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum.

İlk olarak jant arayışına çıktım istediğim jantın 16" ebatını bulamayınca Boavista almaya karar verdim ve beraberinde Michelin Pilot Sport 3 205 taban 45 yanak alıp taktığımda keşke dedirtmedi yüzümü güldürdü :)

Haliyle araç yüksek kaldı ve kötü bir görüntüye neden oldu ilk başlarda yay bakmaya başladım fakat olur mu olmaz mı memnun kalır mıyım derken aynı aracı olan bir abim yaptırdığı custom coiloverı deneme olanağı sağladı ve çok memnun kaldım konforu orjinalinden çok iyidi ve özel günlerde ayarlamamı sağlıyordu.

Coiloverlar hazırlanırken o arada orta cam filmi ve app plakalarımı yaptırdım onları da hallettikten sonra Coiloverlar takıldı ve hoş bir görüntü elde edildi.

Önemli bir eksiklik vardı onu da en son buluşmada kapatmış olduk :D

Tavsiyeleriniz varsa çok memnun kalırım aklımda şuanlık bir kaç yerine sticker var sadece basılıp yapıştırılmasını bekliyor :)

pilli, dadaş34, Absolut ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    bi jant bi yay aracı nasıl değiştiriyor. valla süper olmuş.ön lip eksik bence.

S.Besin ve pilli bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.772
    5.610
    113
    Güzel olmuş ellerine sağlık ön lip arkaya difizör ve krom egsoz ucu son nokta

kurye ile elden teslime verildi

mutisimsek ve S.Besin bunu beğendi.
  4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.528
    5.829
    113
    maşallah çok güzel olmus gule gule kullan

Bunu beğendi. S.Besin bunu beğendi.
  5. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    maşallah rabbim ağız tadıyla bindirsin..

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.772
    5.610
    113
    Bu arada şeref gel yanımıza seni görelim özlettin kendini

kurye ile elden teslime verildi

7. S.Besin

S.Besin SCW Üyesi

207
    252
    63
    Çok saolun ön lipte kararsızım tamponun yapısından kaynaklı bazıları çok dışarda ve abartılı duruyor ama sade bir lip bulursam takmayı düşünüyorum :)
    [doublepost=1448957850,1448957707][/doublepost]
    Abi onlarıda düşünmüyor değilim arka difizörü orjinali daha hoş onun üzerinde egzoz ucu düşünüyorum fakat nasıl durur onuda bilmiyorum ☺ geçen hafta gelemedim abi bu hafta bir aksilik olmazsa yanınızdayım
    [doublepost=1448957907][/doublepost]
    Çok saolun inşallah ☺
    [doublepost=1448957945][/doublepost]
    Amin cümlemize çok saolun :)

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  8. AtaYaşar59

AtaYaşar59 SCW Üyesi

52
    49
    18
    Araç zaten güzel olmuş. Ama lip ve spoiler ile daha güzel olur. Difizor de hoş olur. Birde ayna kapakları ve kaliperleride aynı renk yapabilirsin.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. S.Besin

S.Besin SCW Üyesi

207
    252
    63
    Spoiler düşünüyorum sade olanlarından. Kaliper konusunda aracımda sadece ön tarafta disk var 4üde disk olsaydı brembo kapaklardan takardım fakat arka kampana olduğu için önleride arkalarıda elleyemiyorum hoş gözükmüyor ama yenilik düşünülürse boyanabilir aslında :)

10. AtaYaşar59

AtaYaşar59 SCW Üyesi

52
    49
    18

bunu kesin görmüşsündür. Lip iyi bunda.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş