Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FARKLILIK İYİDİR :)

S.Besin

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ufak tefek değişiklikler yapıp ve yapmakta olup güzelleştirme çabalarım sürmekte yaptığım bir kaç değişikliği sizlerle paylaşmak istedim. Aracım 1.4 İbiza Reference haliyle biraz sade göze hitap etmiyordu biraz gıdıkladık eksikleri var yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum.

İlk olarak jant arayışına çıktım istediğim jantın 16" ebatını bulamayınca Boavista almaya karar verdim ve beraberinde Michelin Pilot Sport 3 205 taban 45 yanak alıp taktığımda keşke dedirtmedi yüzümü güldürdü :)

Haliyle araç yüksek kaldı ve kötü bir görüntüye neden oldu ilk başlarda yay bakmaya başladım fakat olur mu olmaz mı memnun kalır mıyım derken aynı aracı olan bir abim yaptırdığı custom coiloverı deneme olanağı sağladı ve çok memnun kaldım konforu orjinalinden çok iyidi ve özel günlerde ayarlamamı sağlıyordu.

Coiloverlar hazırlanırken o arada orta cam filmi ve app plakalarımı yaptırdım onları da hallettikten sonra Coiloverlar takıldı ve hoş bir görüntü elde edildi.

Önemli bir eksiklik vardı onu da en son buluşmada kapatmış olduk :D

Tavsiyeleriniz varsa çok memnun kalırım aklımda şuanlık bir kaç yerine sticker var sadece basılıp yapıştırılmasını bekliyor :)

Bu arada şeref gel yanımıza seni görelim özlettin kendini

kurye ile elden teslime verildi

bi jant bi yay aracı nasıl değiştiriyor. valla süper olmuş.ön lip eksik bence.
Çok saolun ön lipte kararsızım tamponun yapısından kaynaklı bazıları çok dışarda ve abartılı duruyor ama sade bir lip bulursam takmayı düşünüyorum :)
[doublepost=1448957850,1448957707][/doublepost]
Güzel olmuş ellerine sağlık ön lip arkaya difizör ve krom egsoz ucu son nokta

kurye ile elden teslime verildi

Abi onlarıda düşünmüyor değilim arka difizörü orjinali daha hoş onun üzerinde egzoz ucu düşünüyorum fakat nasıl durur onuda bilmiyorum ☺ geçen hafta gelemedim abi bu hafta bir aksilik olmazsa yanınızdayım
[doublepost=1448957907][/doublepost]
maşallah çok güzel olmus gule gule kullan

Çok saolun inşallah ☺
[doublepost=1448957945][/doublepost]
maşallah rabbim ağız tadıyla bindirsin..
Amin cümlemize çok saolun :)

Araç zaten güzel olmuş. Ama lip ve spoiler ile daha güzel olur. Difizor de hoş olur. Birde ayna kapakları ve kaliperleride aynı renk yapabilirsin.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç zaten güzel olmuş. Ama lip ve spoiler ile daha güzel olur. Difizor de hoş olur. Birde ayna kapakları ve kaliperleride aynı renk yapabilirsin.

Spoiler düşünüyorum sade olanlarından. Kaliper konusunda aracımda sadece ön tarafta disk var 4üde disk olsaydı brembo kapaklardan takardım fakat arka kampana olduğu için önleride arkalarıda elleyemiyorum hoş gözükmüyor ama yenilik düşünülürse boyanabilir aslında :)

Spoiler düşünüyorum sade olanlarından. Kaliper konusunda aracımda sadece ön tarafta disk var 4üde disk olsaydı brembo kapaklardan takardım fakat arka kampana olduğu için önleride arkalarıda elleyemiyorum hoş gözükmüyor ama yenilik düşünülürse boyanabilir aslında :)
bunu kesin görmüşsündür. Lip iyi bunda.

Geri
Üst Alt