Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FARKLILIK İYİDİR :)

Ben lipten fazla on ek e daha scak bakiyorum aslinda yay ve jant aracin gorunumu on numara Allah kaza bela bermesin ustam
[doublepost=1449014273,1449013732][/doublepost]
41 kere masallah aracina kardesim,sende benim gibi ufaktan ilerliyosun :) bende 1.4 referance sahibiyim ama yavas yavas style paket olucak ins.Ekli dosyayı görüntüle 10088Ekli dosyayı görüntüle 10089

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim jantlarin aynisi guzel secim ustam kazasiz belasiz kullanman dilegiyle insAllah

Maşallah on numara olmuş :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok saolun teşekkür ederim :)
[doublepost=1450087688,1450087377][/doublepost]@WildlesS çok saolun çok teşekkür ederim babamla birlikte kullnadığımız için sade şekilde ilerliyorum şimdilik cupra lipi düşünüyorum sade olduğundan tek kullansam daha farklı olur tabi

Güzel olmuş
[doublepost=1450087854,1450087819][/doublepost]Güzel olmuş

Kocum benim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah çok güzel olmuş.
Bende ek olarak tavan kaplama öneririm.

Mahaşallah Ellerine Sağlık Çok Güzel olmuş Allah kaza bela vermesin.

Maşallah çok güzel olmuş.
Bende ek olarak tavan kaplama öneririm.
Çok saolun teşekkür ederim sadeliğin dışına çıkmak istemiyorum şimdilik fakat ileride düşünülürse kolay bir işlem :)
[doublepost=1450218408,1450218380][/doublepost]
Maşallah güzel olmuş araç
Saolun teşekkür ederim :)
[doublepost=1450218480][/doublepost]
Mahaşallah Ellerine Sağlık Çok Güzel olmuş Allah kaza bela vermesin.
Sizde çok saolun amin cümlemize inşallah :)

Geri
Üst Alt