Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

farklı bir tartışma konusu

Konu, 'Sohbet' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkdaşlar belki tam resmi bir istatistik değil. ancak kullanıcıların genel şikayetleri üzerine bir yorum yapılabilecek bir tablo önümüze sermesi açısından paylaşmak istedim.

markalara göre arıza servisin ilgisi yada müşteri hizmetlerinin çalışması gibi alanlarda yapılmış şikayetlerin sayısını gösteriyor.

bence burada satılan araç sayısına göre kıyaslarsak bir çok marka birbirine nerdeyse çok yakın seviyelerde gibi yani günümüzde belli bir standart yakalanmış gibi görünüyor.

sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz.

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/24

2. leoni

leoni SCW Üyesi

278
    0
    16
    en sorunsuz diye bildiğimiz birçok markada bile farklı sorunlar çıkmakta, çıkacaktır da ama bence bu şikayetlerden çoğu servisleri ile alakalı durumlar yani çıkan sorunları markalara pekte bağlamıyorum (fransızlar hariç)

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    soldakıler şıkayet sayısı ıse seat fena degıl..

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    şemun toplam satışara oranlarsak bence oldukça iyi.

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    benim önceki farlarımda hiç su almazdı bunlar da su almıyo şu zamana kadar 1 defa buhulandı o da su aldığından değildi bence..ilk gözüme çarpan far sıkıntısı Seat'ta..
    Fransızlar döktürmüş zaten..

6. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    en kötü durum araç sayısına vurunca opelde.

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Araç sadece yapılan hataları ile değil Sürüş keyfi ile de alakalıdır şikayetler aracınızı ne kadar çok severseniz o kadar az görürsünüz sorunları... Bence araçlar standartlarını yakalamış durumda Fransızlar sadece değişik stilleri Almanlar sağlamlık zengin motor seçeneği ve sürüş keyfi japonlar devir yanlısı içini önemsemeyen insanların tercihi.... tabi bunlar da benim düşüncem :)

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    uzak doğu otomobiller donanım satar, Avrupa'lılar ise moturu şanzumanı vs. satar..alan donanımı için almaz ilk başta..bu da bence.. :)

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    donanıma önem veren insanları etrafımızda çok görüyoruz yiğit zaten Leon ilk çıktığında seçme sebebimizin büyük çoğunluğu bu donanımı bu fiyata audi de yada golf5 te alamamamızdı ;)

10. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    her markanın üstün olduğu bir özellik var bu bir gerçek.

Sayfayı Paylaş