Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farklılıklar

Niğde51

Kayıtlı Üye
Merhaba ben yeni bi seat sahibiyim siteyede yeni üye oldum :) acaba signo signo plus ve signo plus techno arasında ne fark var bide yağmur sensörü nasıl çalışıyo far sensörü hangi modellerde var eski kasalar için

s.a. bildim kadarıyla yardımcı olayım. signo modelleri 1998 - 2002 ilk yarısı modelleridir. signo plus . 2002 - 2005 arası modeller tekno ise güvenlik paketi diye biliyorum... yağmur sensörü silecek kolunun il yukarı kaldırırkenki tıktır.. far sensörü bu kasalarda yoktur . diye biliyorum. aracın hayırlı mubarek olsun. allah güle güle kullanmayı nasip edsin inşallah ...

Hoşgeldin aracınız hayırlı olsun bende 2003 beyaz signo toledo var 2 ay oldu alalı

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun bende beyaz rengi çok aradım ama olmadı :( sonunda 2005 signo plus techno mavi buldum 100000 de

Ben aldıktan sonra fark ettim beyazı nadir bulunuyormuş ben ya gümüş ya beyaz diyordum

Kısmet işte normalde mavi almazdım ama arabaları temiz olunca km de düşükdü bide tanıdıktan aldık yavaş yavaşda toledoyu öğreniyoz bide içinde cd changer yokdu ama teypte özellik var ?

Bemde aynı özellik var ama cd changer yok

tekno yanılmıyorsam sadece 2004 ve 2005 de var bu kasalarda. 2002 ilk yarıya kadar olan signolarda hız sabitleme olmayanları gördüm ama katlanır ayna var. bende 2003 signo mesela ayna katlama yok hız sabitleme var yağmur sensörü sunroof digital klima 4 hava yastığı var

Geri
Üst Alt