Farklı Olmak için Tavsiyelerinizi Bekliyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Farklı Olmak için Tavsiyelerinizi Bekliyorum

xbrite

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Aracımın değişim sürecini başlattım. Dün 18' jant taktırdım. Fotograflarını en kısa zamanda paylaşıcam. Sırada xenon farlar var bunun için forumda biraz araştırdım ve philips marka farlar taktırıcam bunda sıkıntı yok fakat egzost konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. kumandalı egzost yaptırıcam. egzozmarket.com adresinde leon için olan egzoslarda bilgi sahibi olan var mı önerirmisiniz yoksa en iyisi bi egzoscuya gidip gözümle görüp taktırmayı mı tavsiye edersiniz. Antalyada oturuyorum burda bildii tanıdıgı olan varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Herkese kazasız belasız sürüşler...

atay78

Kayıtlı Üye
degısım surecınde sıze basarılar dılerım egzozu bnce gıdıp bı egzozcuda yaptrmanız daha ıyı olur dıye dusunuyorum ayrıca ınsallah takıcagnız xenon mılletı kor etmez cunku ben sonrdan yapılan xenonlarda mıllete cok sovuyorum onun dısında bence degısıme yay cupra spoıler marspıyel ve alabılıyosanız fr tamponlarla baslayın derım hadı kolay gelsın :)

kfy

Administrator
[MENTION=4846]GeniuS[/MENTION](dursun) usta ile konuş farlarına mercek yaptır çok yakışıcaktır.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Antalya da bu işin pirileri vardır arkadaşım biraz araştır bence çok güzel egzozcular bulaçaksın. Ayrıca 18" jantların hayırlı olsun yan etekler ve cupra tanpon veya lip taktıra bilirsin birde güzel bir spoiler

Absolut

Kayıtlı Üye
Uye araçları bolumunden birçok üyemizin araçlarına bakarak fikir elde edebilirsin eminim aklına gelmeyecek ince detaylarla karsilacaksindir.

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
herşeyi acele yapma ne yapacaksan iyice araştır ve yavaş yavaş yap sonra arabana yapacak birşey bulamadınmı sıkılıyor insan