Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

farklı bir tartışma konusu

mayham85

Kayıtlı Üye
arkdaşlar belki tam resmi bir istatistik değil. ancak kullanıcıların genel şikayetleri üzerine bir yorum yapılabilecek bir tablo önümüze sermesi açısından paylaşmak istedim.

markalara göre arıza servisin ilgisi yada müşteri hizmetlerinin çalışması gibi alanlarda yapılmış şikayetlerin sayısını gösteriyor.

bence burada satılan araç sayısına göre kıyaslarsak bir çok marka birbirine nerdeyse çok yakın seviyelerde gibi yani günümüzde belli bir standart yakalanmış gibi görünüyor.

sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz.

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/24

en sorunsuz diye bildiğimiz birçok markada bile farklı sorunlar çıkmakta, çıkacaktır da ama bence bu şikayetlerden çoğu servisleri ile alakalı durumlar yani çıkan sorunları markalara pekte bağlamıyorum (fransızlar hariç)

soldakıler şıkayet sayısı ıse seat fena degıl..

benim önceki farlarımda hiç su almazdı bunlar da su almıyo şu zamana kadar 1 defa buhulandı o da su aldığından değildi bence..ilk gözüme çarpan far sıkıntısı Seat'ta..
Fransızlar döktürmüş zaten..

en kötü durum araç sayısına vurunca opelde.

Araç sadece yapılan hataları ile değil Sürüş keyfi ile de alakalıdır şikayetler aracınızı ne kadar çok severseniz o kadar az görürsünüz sorunları... Bence araçlar standartlarını yakalamış durumda Fransızlar sadece değişik stilleri Almanlar sağlamlık zengin motor seçeneği ve sürüş keyfi japonlar devir yanlısı içini önemsemeyen insanların tercihi.... tabi bunlar da benim düşüncem :)

Araç sadece yapılan hataları ile değil Sürüş keyfi ile de alakalıdır şikayetler aracınızı ne kadar çok severseniz o kadar az görürsünüz sorunları... Bence araçlar standartlarını yakalamış durumda Fransızlar sadece değişik stilleri Almanlar sağlamlık zengin motor seçeneği ve sürüş keyfi japonlar devir yanlısı içini önemsemeyen insanların tercihi.... tabi bunlar da benim düşüncem :)

uzak doğu otomobiller donanım satar, Avrupa'lılar ise moturu şanzumanı vs. satar..alan donanımı için almaz ilk başta..bu da bence.. :)

uzak doğu otomobiller donanım satar, Avrupa'lılar ise moturu şanzumanı vs. satar..alan donanımı için almaz ilk başta..bu da bence.. :)

donanıma önem veren insanları etrafımızda çok görüyoruz yiğit zaten Leon ilk çıktığında seçme sebebimizin büyük çoğunluğu bu donanımı bu fiyata audi de yada golf5 te alamamamızdı ;)

her markanın üstün olduğu bir özellik var bu bir gerçek.

Geri
Üst Alt