Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fare Gibi Kaçıyor, Fazlası Zarar...

Bir de arka tekerler çok içeride kalmış. 15mm ya da 20mm'lik spacerla daha hoş durur.

ön helezyonları kısalttım ayrıca coilover'da var ama arkada :) araba fotodan bile belli ediyor üstünde ne olduğunu :)

evet öyle bi saçmalık yptım işte, yanlız arkada coilover var öndekileri çıkarttım amosör patlatınca izmirde bulamadım aynısından şuanda önler normal ibiza orjinal amstrü var +spor yay taktırdım

Benim asıl anlamadığım böyle bi saçmalığı hangi usta yaptı yani. Hani müşteri herşeyi ister de, usta demez mi coiloverın helezonlarını niye kestiriyosun diye :confused:
Coilover yükseklik ayarı için var zaten. Helezonlar da ucuza kaçıp aracı indirmek için yapılan bi yöntem. Coiloverla aracı indirmek 5 dakkalık iş, niye helezonları kesik ben onu anlamadım. Neyse :)

Benim asıl anlamadığım böyle bi saçmalığı hangi usta yaptı yani. Hani müşteri herşeyi ister de, usta demez mi coiloverın helezonlarını niye kestiriyosun diye :confused:
Coilover yükseklik ayarı için var zaten. Helezonlar da ucuza kaçıp aracı indirmek için yapılan bi yöntem. Coiloverla aracı indirmek 5 dakkalık iş, niye helezonları kesik ben onu anlamadım. Neyse :)

KAfam gitti :S yanlış anlatım ya :d , helezyonları kestirmedim , arabada 4 coilover vardı , sol ön patladı, benımde acil işim vardı , hemen coilover bulamadık o yüzden arka taraflar sabit kaldı coiloverla ön tarafa normal ibiza amstrü ve helezon taktırdım , ama kurbanda gidince yaptırcam , yapılabılıyormus yanı yaptırdıktan sonra taktırcam yine araba eski haline kavuşcak normalden daha fazla alçaktı araba ve ayrıca çok sertti yani her bir cukurda tümsekte sertliği fazlasıyla hissetiriyordu ama virajlarda çok feci hiç hissettirmiyordu atma filende yapmıyordu fakat sımdı biraz hissetriyor.

Bir arkadaş da bakıyo coilover, ürünlerin marka ve fiyatı nedir?
Birde resimleri var mı?

Bir arkadaş da bakıyo coilover, ürünlerin marka ve fiyatı nedir?
Birde resimleri var mı?

Abi FK Silverline X ,ben yurt dışından getirtmiştim 950 euro civarında bi para verdim yani 1000 euro yu gözden çıkarttım.

Bu internetteki resimleri kurban'da türkiyeye gidince çekerim gercek fotoğraflarını :) sonra koyarım buraya.

Geri
Üst Alt