Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farda oluşan buğulanma!

arkadaşlar kroniklikten bahsediyorsunuzda kronik olması için fabrika çıkışında sorun olması lazım arkadaş farın için açtırmış ondan sonra olmuş. farı düzgün kapattırmak lazım basınçlı olarak (nerde yapıldığını bilmiyorum) veya yen ifar :(
farına hiç dokundurmayan birkaç arkadaştan bende duydum xenon takanlarda da ama ben ne orjinal haliyle nede şuanki xenonlu haliyle buhar olayı yaşamadım kronik gibi arada çıkabiliyor sanırım

abim onu farkettim direk sana söylemedim.seni düzeltmek bana düşmez.siz kronik olduğundan yakınmışsınızda arkadaşınki kronik değil onu demek istedim :)

abim onu farkettim direk sana söylemedim.seni düzeltmek bana düşmez.siz kronik olduğundan yakınmışsınızda arkadaşınki kronik değil onu demek istedim :)
ne demek kardeşim burası bizim paylaşım ortamımız bilgilerimizi duyduklarımızı gördüklerimizi herşeyi kısaca acısıyla tatlısıyla yanlışıyla doğrusuyla tartışıp bilgilencez ben öyle düşünüorum yanlışım varsa direk uyarın yani ben eleştriyi severimpuhaha

Arkadaşlar Benim araçtada bu şekilde bir buğulanma oluyor. Ancak benim araçta far bakımından hiçbir modifikasyon yapılmadı. Servise danışacağım!

Arkadaşlar Benim araçtada bu şekilde bir buğulanma oluyor. Ancak benim araçta far bakımından hiçbir modifikasyon yapılmadı. Servise danışacağım!
şekil 1-a da görüldüğü üzere kronik bir sorun daha... gecmıs olsun kardeş insallah düzeltirsin:(

abi kronik demeden önce aracı önden çarpıldımı sürtüldümü başkası gelip vurdumu yada hatta tümsekten hızlı geçildimi hatta ve hatta motoru devirli kullanıp motorun ısısının farın çerçevesini genleştirmesi veya eritmesi bunlar bile önemli düşük bir ihtimal olsada. ama kroniktir büyük ihtimal :D benimkinde böyle bi sorun olursa gidip söverim gelmişiz kaç yılına fara bak diye

arkadaşlar serviste bugün kuruttular ve içini hava ile tekrar kuruttular. ama yine oldu. bakalım ileriki günlerde düzelme olacak mı? :/

benim arabada da buğulanma oluyor.sağ farda az oluyor ama Sol tarafta daha çok..

Geri
Üst Alt