Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farda buğulanma

geçmiş olsun arkadaşlarında dediği gibi seat larda kronik ama yeni ibizalarda budurumu ilk defa duyuyorum normalde buğu farı açtıktan 2 3 saat içinde gitmesi lazım geçtikten sonra bidaha yapmaz benmde aynısı olmuştu aracım 2 günlükken farlarım buğu yaptı farı açıp 2 saat gezdim geçti bidaha yapmadı garantiden de değşmezler büyük ihtimal :D

3 ay önce aracımı plazadan almaya giderken hava yağışlıydı zaten Erzurumun kışını az çok bilirsiniz sulu kar yağıyodu o gün gittim plazaya ön farların ampülleri görünmüyor bile buğudan söyledim ersesdeki görevliye ve arabayı tırın üstünden yeni indirdiklerini ve normal olduğunu söylediler tabi servisdeki diyologum iy olduğu için değişicekti hemen ama bi hafta sonra baktım artım buğu falan yapmıyor kendiliğinden düzeldi ama nasıl bilemem :)

3 ay önce aracımı plazadan almaya giderken hava yağışlıydı zaten Erzurumun kışını az çok bilirsiniz sulu kar yağıyodu o gün gittim plazaya ön farların ampülleri görünmüyor bile buğudan söyledim ersesdeki görevliye ve arabayı tırın üstünden yeni indirdiklerini ve normal olduğunu söylediler tabi servisdeki diyologum iy olduğu için değişicekti hemen ama bi hafta sonra baktım artım buğu falan yapmıyor kendiliğinden düzeldi ama nasıl bilemem :)

aynn bnm de budurumdu düzeldi bidaha yapmadı :D

Xenonları sonradan mı taktırdın..Eğer sonradan takıldıysa,montajını yaparken bi yerde açıklık kalmış olabilir...

bugün arabayı yıkattıktan sonra ön sağ farda benek benek bugulanma başladı.10 dk sonra gecti.aracım 4 aylık..bu iş abartılı duruma dönüşür mü

düşmez alışırsın sonra bizim gibi gülerek yorumlar yaparsın :D

bugün arabayı yıkattıktan sonra ön sağ farda benek benek bugulanma başladı.10 dk sonra gecti.aracım 4 aylık..bu iş abartılı duruma dönüşür mü

ilk defa olduysa sonr geçtiyse büyük ihtimalle bidaha olmaz ama farlarınıza su tutturmamaya çalışın

Geri
Üst Alt