Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farda buğulanma

aracının farların buğu yapıyorsa bu normal birşey değil. servise gidip aşırıya kaçmadan biraz cazla direk garantiden onayı gelir. bagaj kapağını açınca akan su olayıda normal arka camn altında ve ustunde su kanalları var orda çok su birikiyor bagajı açıncada bombeden dolayı yanlara akıtıyor ayrıca bunu dert etme daha iyi hiç olmadı du birikipte zamanla zarar vermez.

İlk açtığımda çok garip gelmişti çnkü yağmur da duralı çok olmuştu heryer kupkuru benim bagajdan şakır şakır sular inmişti :) O problem değil gerçekten, usturuplu açıyorum artık zaten. Erya bugüne dek üzmedi beni hiç problem çıkarmazlar heralde. Kullanıcı hatası olcak değil ya :)

eryaya kalsa illaki değildir ama doğuşa kalırsa buda kullanıcı hatası diyeceklerdir. nefret ediyorum şu doğuş otomotivden.

Malesef seatlarda sıklıkla rastlanıyor bu buğu olayı ve çok can sıkıcı oluyor....

bizim leondada aynı problem var arka sağ far buğulanıyor arabayı yıkadıktan sonra yada yağmurda :(

eryaya gidecekseniz seher hanım var site üyesi onun yanına gidin ve site üyesi olduğunuzu belirtin gerekli yardımı yapacaktır eminim

bizim leondada aynı problem var arka sağ far buğulanıyor arabayı yıkadıktan sonra yada yağmurda :(

arka stopu söküp silikonla gayet başarılı bir şekilde giderilebiliyor aynı sorun bendede vardı bu şekilde hallettim ben

buğu sorunu kronık bu sorun yuzunden leonumu sattım en sonunda sıfır servısten yenı far taktım ama gecmedı yıne aynı sorunu verınce satmam ıcın bı neden oldu

bi buğu bide kapıdan ses gelmesi...2 side sinir bozucu ve malesef hemen hemen hepsin de var..bu arada geçenlerde far cilası kullandım mequiars in anında geçirdi..

buğu sorunu genelde xenon takıldıktan sonra meydana geliyor.ama farları sanayide eski haline getirebildiklerini öğrendim...

Geri
Üst Alt