Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far yıkama arızası Hakkında

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar 2012 model mk2 leonumda far yıkama mevcut fakat çalıştıramadım. Baya uğraştım ama yinede olmadı.. Sileceklere uzun basmam söylendi yaptım sanki ses geliyor ama çıkmıyor far yıkama? Tam olarak Nasıl çalışır ve arızası ne olabilir?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Valla sametim nasil olur bilmem ama...ben olsam bi ustaya gösterirdim..
Yada far yikama mekanizmasına bi türk işi müdahale ile yumruk atardim bakarsin olur düzelir :) :) :)

Valla sametim nasil olur bilmem ama...ben olsam bi ustaya gösterirdim..
Yada far yikama mekanizmasına bi türk işi müdahale ile yumruk atardim bakarsin olur düzelir :) :) :)
Türk yöntemlerin hepsini denerim abi:) yumruk attım sigorta kutusundaki sigortaları kontrol ettim:) sinirlendim kapıyı çarptım bıraktım:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Araç çalışır halde ve farların acık olacak farlar kapalı ise calışmıyor öyle dene olmazsa elektrikçi göster pompada sıkıntı olmasın

kurye ile elden teslime verildi

Hmm deneyeceğim abi. Ama Nasıl çalışıyor silecek koluna uzun mu basaxağız?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Bu arada ben elektrik teknikeriyim:) elektriksel arızasaysa sorun çözülür:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Benim bildiğim far ilk açıldığı an 10 sn içinde cama su püskürtme kolunu kullanman gerekiyor sonrasında yıkamak için 5 kere seri bir şekilde su püskürtmen gerekiyor. denemekten zarar gelmez :)

silecek kolun altında reset tuşu varmı...benım cordoba da var arasıra resetlıyom kendıne gelıyor :) buyuk ıhtımal elektriksel problem ..çözülür millet uzaya cıkıyor :)

Geri
Üst Alt