Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far yükseklik ayarı

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
dün rot balans ayarı yaptırmaya gittiğimde arabanın far ayarının bozuk olduğu söylendi ve düzeltildi daha sonra far yükseklik ayarına baktığımızda çalışmadığını farkettim elektrikçime sordum kontrol etti ve mekanizması arızalı dedi ama gerek yok yaptırmanıza normal ayarı yapıldıktan sonra pek önemli değil dedi ama ben yinede yaptırma taraftarıyım fiyat konusun da ve mekanizma konusunda yardımlarınızı rica edecektim

Her iki taraf ta çalışmıyor ise, aynı anda ikisinin de arızalı olması çok düşük bir ihtimal, far ayar mekanizmasına gelen elektriğe bakmalı. Bu tip arızada uzaktan fiyat tahmini verilmesi mümkün değil.

Her ikiside calismiyorsa elektrik problemi labilir en iyi servis anlar

ikisininde bozuk olması anormalbir durum..farlarda değişme olmuş mu, orjinali mi takılı acaba

sonunda akıllı bi usta farlara bakmayı denedi ve far motorların yerinde olmadığını anladık şaka gibi:)

konu hortlamış diyecektimki çözüm gelmiş uzun zaman geçmiş ama halledilmesi sevindirici

Geri
Üst Alt