Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Temizleme

kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum, her far'a uygulanmıyor ben temizlettim 1 ay sonra eskisinden beter oldu ve orjinalini alamadım yan sanayi far aldım yeni taktırdım :)

Farların içini temizletmek zaten çok gerekli değil dış kısmını gayet güzel parlatıyorlar..İlla içlerini temizletmek istiyorsan yapan yerler var işinin ehli birisi olacak ki sorun çıkmasın aksi takdirde problem çıkartır.Ben geçen boyacıma gittim cila makinası ile hafiften parlattım gayette güzel oldu.
xx

Bu arada temizlikten kastettikleri sadece dış gibi anladım ben zaten bu ilandan. İçine bir miktar toz girebiliyor haklısın, özellikle xenon için arka kapakta bi delik açılmışsa, ama 2 parça toz için tampon sök farı aç kapat değecek iş değil. Dış kısmının çiziğini alan kimyasallar var meguiars'ta falan..

güzel güvenilir bilindik bir yerde yaptırırsan hiçte sorun olmaz ve gayet güzel olur

Geri
Üst Alt